مشاوره روانشناسی زوجین مشاوره روانشناسی زوجین .

مشاوره روانشناسی زوجین

بهترین عکس العمل در برابر خیانت مردان چیست؟

5 / 5 ( 1 vote )

روانشناسی مورد خیانت مردان چه نظری دارد ؟

خیانت تعریف واحد نمودهای گوناگونی بین مردم دارد. شاید شنیده شید که میگویند فلانی خائن است، به ایده هایش پشت کرد، زیر قولش زد. اینها مواردی از شکل های گوناگون خیانت هستند. پس خیانت چیزی بیش از نادیده گرفتن عهد و پیمان و تعهد مشترک یک رابطه اعم ازکاری، تحصیلی و مهم تر از همه زناشویی نیست. خیانتی که امروزه منجر به سیل عظیمی از مراجعه به مراکز مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی شده است از نوع زناشویی است که بین زوجین به دلایل محتلف شکل گرفته است. جالب است اغلب اوقات فرد خائن سعی عادی جلوه دادن مشکل خود دارد و نسبت دادن صفاتی چون حساس، زود رنج، بدبین فرد قرنی را گناه کار و مقصر میپندارند. اگر شما نیز مشکلاتی مورد خیانت مردان دارید حتما از مشاوره خیانت بهره بگیرید و سعی نکنید این موضوع را اطرافیان مطرح کنید.

راه های کشف خیانت مردان

سوالی که برای زنان پیش میآید این است که چطور متوجه شویم همسرمان به ما خیانت میکند یا نه؟

همان طور که میدانید ریشه اکثر نگرانی ها و سوء ظن عدم شناخت و نا آگاهی میشد. زوجینی که نسبت به نیاز ها و خواسته های مشترک و شخصی زندگی شان بی اطلاع و بی توجه هستند مواجه مشکلات شان بیشتر دچار ترس و استرس میشوند و مدام سعی توجیه و آرام سازی شرایط روحی خود دارند. برای پاسخ به سوال فوق ادامه شما را نشانه های خیانت مردان آشنا میکنیم. خواندن این مقاله را به همه زوجین چه خانوم چه آقا توصیه میشود. ویژگی مرد مرتکب خیانت آشنا شوید.

نشانه های مردان خیانت کار

  • دلیل تراشی:

مکانیزم و سلاحی کهمردان خیانتکار مقابل نگرانی ها و سوالات همسرشان از خود نشان میدهند ” بهانه تراشی و دلیل های بی منطق ” میشد. واقع این افراد سعی دارند برای هر چیزی دلیلی ست کنند مقابل شک و تردیدهای همسرشان و دیگران امان بمانند.

  • استفاده بیش از حد از تلفن همراه و فضای مجازی:

خانومی که همسرش مرتکب خیانت شده است این ویژگی را به خوبی ک میکند. مردی که گیر رابطه ای خارج از رابطه همسرش میشد به کرات نسبت به قبل به گوشی همراه خود معد میشود و اکثرا گوشی به دست جمع های خانوادگی و اوقات فراغت به سر میبرد. شکایت اصلی همسرشان به دیگران این است که وقتی حرف میزنم به من گوش نمیدهد و تمام حواسش به گوشی است. جالب تر اینکه آن را سایلنت و حالت سکوت قرار میدهند و مواقعی که روی اعلان شد نسبت به هر اعلانی از جا میپرند.

  • خریدهای افراطی و بی مناسبت:

مردی که مرتکب خیانت میشود به دنل کتمان کردن و مخفی نگه داشتن هر چه بیش تر آن میگردد. گرفتن هدایای گران قیمت یا مورد علاقه همسرش مدت زمان محدودی که مورد تعجب و حیرت همسرش میشود راهی است برای دور کردن حس شکاکیت و تردید همسر.

  • تغییر اساسی ظاهر و تیپ:

فردی که قبلا به سر و وضع خودش اهمیت نمیداد الان بدون دوش گرفتن، ادکلن های لوکس و گران قیمت، لس های اتو کشیده و مرتب از خانه بیرون نمیرود میتواند عاملی دیگر برای تثبیت خیانت آن ها شد.

عکس العمل برابر خیانت مردان

این امر که خیانت چه از طرف زن چه از طرف مرد مهل موضوعی ناخوشایند و نامطلوب است بر کسی پوشیده نیست. زوجی که عاشقانه زندگی خود را شروع میکنند تصور اینکه از جانب همسر شان مورد بی وفایی و خیانت واقع شوند، بسیار د آور و ناراحت کننده میشد.

اما چاره چیست؟ مقابل کسی که مرتکب این امر ناپسند و غیر اخلاقی میشود چگونه ید رفر کرد؟ آیا امیدی به احیای دوره رابطه عاشقانه هست؟ چه میزان طلاق و جدایی عاطفی پیشنهاد میشود؟

این بخش به نحوه ارائه عکس العمل به مردی که دام خیانت افده است میپردازیم.

  • بخشش:

زنی که قرنی خیانت همسرش شده است خواندن این تیتر ممکن است بهم بریزد یا حتی مدعی شود که کسی او را ک نمیکند اما ست بر عکس این هست. قدم اول برای تسکین حال روحی قرنی، پذیرش مسئله خیانت مردان و سعی بخشیدن و گذشتن از عمل همسرش است. توجه داشته شید منظور این نیست که خانوم هر رفر نا ست و مبتنی بر خیانت همسرش را دید ز پذیرا شد و نسبت به آن بی تفاوت شد چرا که این دقیقا زیر پا گذاشتن حقوق همسری میشد و جز تقویت همسر به ادامه رفر های نا ست نتیجه ای نخواهد اشت. مراد، بخشیدن آن دسته از خیانت مردان مهلی است که متوجه رفر نا ست خود شده اند و الان پشیمان و نادم خواهان ارتط مجدد همسرشان میشند.

  • سرزنش ممنوع:

  • بعد از بخشیدن خطای همسرن قدم بعدی حفظ و تداوم این ایثار گری و از خود گذشتگی میشد و این تنها محبت و سعه ی ص بدست میآید. زنی که مدعی است از خیانت همسرش گذشته است اما کماکان او را تحقیر و سرزنش میکند مسفانه مرحله رنجش و عدم پذیرش قرار دارد . مرحله ای که بیشتر از آن که همسرش را ناراحت کند منجر به افزایش تنش های روانی و نشخوار های ذهنی خود او میشود.
  • به دنل دلیل خیانت بگردید:

مهم ترین مسئوولیتی که ازدواج و حتی قبل از آن و دوران نامزدی بر عهده زوجین میشد سعی شناسایی نیاز های طرف مقابل و وظایفی که قل هم دارند میشد. مسفانه زوجین کوهی این امر چه دوران شناخت چه زمانی که زیر یک سقف میروند را نمیخواهند قبول نمایند و وقتی مشکلاتی مواجه میشوند مقصر جلوه دادن همدیگر سعی فرار از این مسئوولیت مهم دارند. از جمله نیاز هایی که یک مرد را به سمت ازدواج و انتخاب شریک زندگی سوق میدهد نیاز های جنسی و ارضای مطلوب آن ها میشد.

خیلی از زوجینی که صف طلاق دادگاه ها ملاقات میکنیم به دلیل بی توجهی و نادیده گرفتن این نیاز اصلی میشد. البته همه آقایان ممکن است به طور قاطع تصمیم به جدایی نکنند بلکه به دنل راه میانبری برای ارضای خواسته ی خود هستند. خیانت یکی از این راه های رو و فرعی است. پس مواجه خیانت زندگی ن به جای تصمیمات هیجانی و یک طرفه بهتر است سعی کنید گفت و گو و ریشه یابی به دنل دلایل گرایش همسرن به فرد سوم و ترجیح او به شما شید. هم برای حل مسئله و بکار گیری راه حل های ست و جایگزین به مشاور و روانشناس مراجعه نمائید و کمک های فرد متخصص این حوزه برای مشکل خیانت همسرن دنل چاره شید.

سوالات متداول

همسر من به زگی خیلی من مهرن شده است و همیشه سعی دارد من را به بهانه ای مرا سوپرایز کند، آیا او به من خیانت میکند؟

یکی از علائم افرادی که مرتکب خیانت میشوند به تغییرات ناگهانی رفر و اخلاق همسر و فرزندانش بر میگردد. مورد شما ید گفت محطانه عمل کنید و سعی کنید استفاده از گفت و گو و مراجعه به روانشناس این مورد راهنمایی لازم را یافت نمایید.

اینکه همسر من مدتی است هر شب یک دسته گل بزرگ و کادوهای متنوع و لوکس وراد خانه میشود میتواند دلیلی بر خیانت شد؟

اگر قبل از این عادت به انجام این رفرها نداشته است و الان بدون دلیل این کار را انجام میدهد میتواند هشداری به شما شد که بیشتر مراقب رابطه ن شید.

همسرم به محض ورود به منزل گوشی اش را چک میکند و لحظه ای آن را از خود جدا نمیکند نگرانم که کسی ارتط شد، چطور میتوانم شکم را بر طرف کنم؟

این رفر همانطور که خودن اشاره کردید رفر معمولی و موجهی نیست برای اطمینان و رفع تردید بهتر است این مورد فرصتی مناسب او خلوت کنید و دلیل آن را جویا شوید، اگر توانست شما را قانع نماید و دیگر انجام نداد پس خیالن راحت شد که نگرانی شما بی مورد بوده است اما صورت تکرار به انجام آن مسئله خیانت میتواند محتمل شد هر چند تنها یک نشانه کافی نیست.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع:Here’s How Men and Women React to Infidelity

مشاور لینی زینب رضایی

بهترین عکس العمل برابر خیانت مردان چیست؟

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۲:۱۸ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)