مشاوره روانشناسی زوجین مشاوره روانشناسی زوجین .

مشاوره روانشناسی زوجین

با چه مردهایی نباید ازدواج کرد ؟

۵٫۰
۰۱

مردانی که بی مسئولیت هستند یکی از فاکتورهای حیاتی معیارهای ازدواج را طبق نظر کارشناسان مشاوره خانواده ندارند . به طور کلی مردان غالب نقش همسر و پ مسئولیت های جدی مادی و معنوی را دارند . عمل به این مسئولیت ها لازمه یک ازدواج موفق است . مردی که بی مسئولیت است هرگز نمیتواند مواقع چالش برانگیز ، وضعیت را مدیریت کند و پی حل مشکلات شد بلکه فقط به فکر راهی برای به تعویق انداختن مسائل و شانه خالی کردن از حل آن ها خواهد بود . حتما از خود میپرسید که چگونه این افراد را تشخیص دهیم ؟

شما میتوانید مرحله آشنایی قبل از ازدواج مراجعه به مشاوره قبل از ازدواج نشانه های افراد بی مسئولیت را بشناسید . این نشانه ها گاه بسیار ساده و قابل تشخیص هستند برای مثال فردی که بعد از قرار ملاقات بلافاصله شما را ترک میکند و به این مسئله توجه نمیکند که شما امنیت و راحتی به مقصد خود برسید میتواند فردی بی مسئولیت مقابل شما شد . از این رو به کمک مشاوره ازدواج میتوانید این نشانه های کوچک و بزرگ را شناسایی کنید و بفهمید که آیا طرف مقابل شما فردی مسئولیت پذیر است یا خیر .

مردهایی که بداخلاق هستند

مردهایی که بداخلاق هستند محیط خانه را از نشاط و شادی دور نگه میدارند . این افراد شما را نیازمند محبت و لبخند خود میکنند و عث میشوند که شما مدام پی راضی نگه داشتن آن ها شید . مردهای بداخلاق جو خانواده را سنگین و خفقان آور میکنند و حتی اجازه نمیدهند کودکان شاد و سرزنده شند چراکه مانع شیطنت و زی آن ها میشوند .

مردهایی که معد هستند

مردانی که معد هستند تنها مشکل مصرف مواد مخ را ندارند . این افراد به تیج و افزایش وابستگی به مواد مصرفی خود ، تمام اصول و ارزش های اخلاقی را نقض خواهند کرد و هر رفر ناپسند و آزار دهنده ای میتواند از آن ها سر بزند . همانطور که رها شاهد اخر تکان دهنده مورد قتل یک خانم به دست همسرش که معد است بوده ایم یا موارد بسیار زننده تر مانند پی که به دلیل مصرف مواد صنعتی روان گردان به فرزند خود تجاوز کرده است و . . .

مردهایی که بی بندور هستند

مردانی که بی بندور هستند خط قرمزهای یک مرد مهل را نادیده میگیرند و شئونات اخلاقی و رفری را رعایت نمیکنند . این افراد عث میشوند که بنیان خانواده متزلزل و آسیب پذیر شد و اصول و قواعدی که یک خانواده را حفظ میکند شکسته شوند .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


مردهایی که بی احساس هستند

مردانی که بی احساس هستند اصلا نمیتوانند گزینه مناسبی برای افراد حساس و رمانتیک شند این افراد نمیتوانند پاسخگوی نیاز عاطفی شما شند و حتی نمیتوانند به ستی قدان ابراز علاقه شما شند . برای مثال اگر شما برای جشن سالگرد ازدواجن تمام تلاش خود را بکنید که او را یک جشن رمانتیک غافلگیر و خوشحال کنید ممکن است واکنش آنچنانی از خود نشان ندهند و این مسئله قطعا شما را دلزده خواهد کرد .

مردهایی که نالغ هستند

مردانی که نالغ هستند طبیع بسیاری از ملاک های مهم شخصیتی را ندارند یا حداقل هنوز آنگونه که ید آن ها شکل نگرفته است . ویژگی هایی مانند ثت احساسی و فکری ، مسئولیت پذیری ، علاقه به پ شدن و ده ها مورد دیگرد مواردی هستند که جریان بلوغ و تکامل شخصیتی افراد به وجود خواهند آمد .

مردهایی که عدم استقلال شخصیتی دارند

مردانی که عدم استقلال شخصیتی دارند ، اقتدار و استحکام مطلوبی که شخصیت مردان ایده آل وجود دارد را ندارند و این استقلال و اقتدار یکی از مواردی است که عث کشش زنان به مردان میشود . این افراد بیش از آنچه که ید به خانواده ( والدین ) خود وابسته هستند و این موضوع عث میشود زندگی مشترک ، تصمیمات و حتی تفریحات دو نفره شما تحت ثیر قرار بگیرد و هرگز نتوانید قالب یک خانواده مستقل زندگی کنید .

مردهایی که پنهان کار هستند

مردانی که پنهان کار هستند به هیچ عنوان نمیتوانند فرد مناسبی برای شریک زندگی شما شند زیرا فردی پنهان کار است که مرتکب رفری ناپسند و اعمالی غیر قابل قبول شد غیر این صورت دلیلی برای پنهان کاری وجود ندارد . از طرفی ممکن است شما هرگز متوجه موضوعاتی که از شما پنهان کرده اند نشوید و این موضوع قطعا زندگی شما را به چالش خواهد کشید .

مردهایی که خسیس هستند

مردانی که خسیس هستند اگر این خصلت آن ها از حد نرمال آن بیشتر شد و دیگر نتوان واژه اقتصادی را به آن ها نسبت داد نمیتوانند گزینه مناسبی شند مخصوصا برای زنانی که خسیس نیستند . این افراد معمولا مانع تفریحات ، نیاز ها ، علایق و فعالیت های مادی شما میشوند .

مردهایی که مادی گرا هستند

مردانی که مادی گرا هستند اصلا نمیتوانند همراه مناسبی برای صد زیادی از خانم ها شند چرا که زن ها بیشتر به جنبه معنوی مسائل اهمیت میدهند اما یک مرد مادی گرا همه چیز را محاسبه خواهد کرد و یک توجیه اقتصادی برای آن نظر میگیرد .

مردهایی که بددل هستند

مردانی که بددل هستند هر رفر و کنش شما را آنگونه که میخواهند برداشت میکنند و حتی ممکن است توضیح شما را نپذیرند . این افراد مادام عث ایجاد گله و کدورت خواهند شد و رابطه را قهر های بی دلیل و مشاجره های بی مورد رو به رو خواهند کرد .

مردهایی که خود فرورفته هستند

مردانی که خود فرورفته هستند شوق و ذوق زندگی زناشویی را از بین خواهند برد و برای زنان که ذا موجوداتی خوش ذوق و نشاط هستند این مسئله آزار دهنده خواهد بود . پی بردن به حالت ونی این افراد دشوار است و عث میشود حل کردن مسئله موجود سخت تر شد .

مردهایی که خودشیفته هستند

مردانی که خودشیفته هستند اعتماد به نفس را از زنان میگیرند . زنان به طور فطری نیازمند تعریف و تمجید هستند و اینکه همسر آن ها از ظاهر و شخصیت آن ها تعریف کند بسیار برای آن ها مهم است اما مردان خودشیفته تنها پی یید خود خواهند بود .

مردهایی که اختلاف فرهنگی دارند

مردانی که اختلاف فرهنگی دارند زندگی مشترک طبیع خط قرمز ها ، ید نید ها ، ارزش ها ، دیدگاه ها ، اعتقادات ، سبک زندگی و . . . خاص خود را دارند که اگر نتوانید خود را تطبیق دهید زندگی مشترک شما اختلافات جدی رو به رو خواهد شد .

مردهایی که عدم تناسب فرهنگی دارند

مردانی که عدم تناسب فرهنگی دارند عث میشوند که زندگی مشترک مسائل مختلف دچار اختلاف نظر شوید . حال این اختلاف نظر ممکن است مسائل ساده ای مانند نوع پوشش شد یا مسائل پیچیده تری مانند روابط اجتماعی و خانوادگی . پس عدم تناسب فرهنگی میتواند ریشه بسیاری از مشاجره ها و اختلافات زناشویی شد .

مردهایی که عدم تناسب خانوادگی دارند

مردهایی که عدم تناسب خانوادگی دارند از آنجایی که شیوه تربیتی آن ها طرف مقابل متفاوت است و خانواده ای ارزش ها ، نگرش ها ، اهداف و . . . متفاوتی رشد یافته اند خواه ناخواه این تفاوت ، زمینه بروز اختلافات را ایجاد میکند خصوصا زمانی که زن و مرد انعطاف شخصیتی لازم را برای تطبیق خود نداشته شند .


بیشتر بخوانید: ملاک های ازدواج موفق


مردهایی که اخلاف سنی زیاد دارند

مردهایی که اختلاف سنی زیاد دارند طبیع نمیتوانند به ستی شما را ک کنند . خواسته ها ، اهداف ، سلایق ، ارزش ها و نیاز های شما ممکن است برای این افراد منطقی و قابل پذیرش نشد چراکه دوران شکل گیری شخصیت آن ها شما متفاوت بوده است . همچنین ممکن است شما آمادگی داشتن فرزند را نداشته شید حالی که طرف مقابل کاملا آماده پ شدن شد .

مردهایی که اختلال شخصیتی دارند

مردهایی که اختلال شخصیتی دارند انواع مختلفی از رفرهای غیر طبیعی را از خود نشان میدهند برای مثال داشتن وسواس و افراط گرایی ، خودشیفتگی ، وابستگی غیر طبیعی روابط ، مردم گریزی و انزوا ، شخصیت مرزی داشتن ، ضد اجتماعی بودن ، بد بینی ، جنون و . . . هرکدام از موارد فوق شامل چندین مورد از رفرهای غیرعادی میشد .

مردهایی که برتری جو هستند

مردهایی که برتری جو هستند هر موفقیت یا موقعیتی به دنل برتر نشان دادن خود هستند این رفر آن ها عث میشود یک احساس رقابت بی مورد رابطه شما شکل بگیرد و هرگز نتوانید قالب یک زوج موفقیت و تعالی دیگری را موفقیت خود ببینید .

مردهایی که خودخواه هستند

مردهایی که خودخواه هستند عث میشوند یه خلاء حمایتی و احساسی شما ایجاد شود چرا که این افراد راحتی ، آسایش و موفقیت خود را از همه چیز مهم تر میدانند .

مردهایی که تنبل و تن پرور هستند

مردهایی که تنبل و تن پرور هستند وظایف زندگی مشترک را به ستی یا به موقع انجام نمیدهند و حتی عث میشوند روند حل مسائل بسیار کند شد همچنین مورد اشتغال و کسب آمد کوهی خواهند کرد که عث میشود زندگی مشترک پیشرفت اقتصادی چندانی نداشته شید .

مردهایی که بی ادب هستند

مردهایی که بی ادب هستند کلام خود به شخصیت شما تعرض خواهند کرد و عث میشوند که خود احساس حقارت کنید همچنین جو سالم خانواده را از بین خواهند برد و تربیت کودکان را مشکل رو به رو خواهند کرد .

مردهایی که وغگو هستند

مردانی که وغگو هستند اعتماد را زندگی مشترک از بین میبرند و یک سوء ظن دائمی را شما ایجاد میکنند به طوری که پس هر مسئله ای به دنل واقعیت شید .

مردهایی که فساد اخلاقی دارند

مردانی که فساد اخلاقی دارند سلامت معنوی خانواده را به خطر خواهند انداخت و شان و منزلت خانواده را زیر پا میگذارند .

مردهایی که خشونت طلب هستند

مردانی که خشونت طلب هستند هر موضوع کوچکی را به یک مشاجره بزرگ تبدیل میکنند و هرگز تلاش نمیکنند که مسائل را مسالمت آمیز حل کنند . حفظ آرامش زندگی مشترک این افراد دشوار است و رابطه این افراد بسیار پر تنش خواهد بود .

مردهایی که بی مهر هستند

مردانی که بی مهر هستند احساسات و عواطف شما را بی پاسخ میگذراند و مهر و محبتی که لازمه داشتن یک خانواده شاد است را از شما یغ خواهند کرد .


بیشتر بخوانید: اهمیت سن ازدواج موفق


مردهایی که حسود هستند

مردهایی که حسود هستند توجه و محبت شما به اطرافیانن را نمیپذیرند و عث فاصله افدن میان شما و خانواده و دوسنن میشوند .

مردهایی که ولخرج هستند

مردهایی که ولخرج هستند اگر این صفت آن ها غیر معمول شد پیشرفت مادی زندگی مشترک شما را مشکل رو به رو میکنند .

مردهایی که هوسز هستند

مردانی که هوس ز هستند هرگز به زندگی مشترک و همسر خود پایبند نمیشند و تعهد برای آن ها بی مفهوم است . این افراد زندگی را هنجار بزرگی مانند خیانت مواجه میکنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


سوالات متداول

چه مردهایی مناسب ازدواج هستند؟

مردهایی که هیچ کدام از ویژگی های فوق را حد افراطی نداشته شند و کنار این ها توانایی تشکیل خانواده را داشته شند میتوانند مناسب ازدواج شند .

خصوصیات یک مرد خوب برای ازدواج چیست ؟

بلوغ شخصیتی ، بلوغ احساسی و روانی ، بلوغ اجتماعی ، استقلال مالی ، میل به تشکیل خانواده ، عدم اعتیاد ، داشتن ک از ظایف زندگی مشترک و متعهد بودن به آن و . . . از ویژگی های یک مرد مناسب برای ازدواج هستند .

ازدواج چه مردانی غلط است ؟

ازدواج مردانی که ویژگی های اخلاقی و رفری ذکر شده را داشته شند و از طرفی انعطاف لازم را برای بهتر شدن نداشته شند غلط است . ویژگی های فوق هرگز قابل اغماض نمیشند و ثیر مستقیمی بر سعادتمندی زندگی مشترک دارند .

ازدواج کدام مردها اشته است ؟

ازدواج مردانی که ضعف شخصیتی یا هنجار اخلاقی خاصی را داشته شند و یا تناسب فرهنگی ، شخصیتی ، خانوادگی و . . .را شما نداشته شند نمیتوانند گزینه مناسبی برای ازدواج شند .

ویژگی مردانی که آمادگی ازدواج ندارند ؟

این افراد از نظر مالی و عاطفی به شدت به خانواده خود وابسته هستند و شخص مستقلی نمیشند . همچنین تمایلی به صحبت کردن مورد آینده ندارند و بهانه های متعددی را برای نپذیرفتن یک رابطه جدی دارند . این افراد روابط اجتماعی کنترل شده و معقولی ندارند و برنامه ریزی خاصی را زندگی خود دنل نمیکنند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۲۵ Types Of Men You Should Never Consider Marriage With

چه مردهایی نید ازدواج کرد ؟

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۰۲ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

بیست ویژگی مردانی که آمادگی ازدواج دارند

۵٫۰
۰۱

مردی که هدفمند است یکی از معیارهای ازدواج را دارا میشد. چرا که میتوان گفت هدفمند بودن بع و یا یکی از خروجی های بلوغ است. بنا بر نظر کارشناسان مشاوره ازدواج، فردی که هدفمند است ثت شخیتی بیشتری دارد زیرا هدف ، زمانی شکل میگیرد که فرد بداند چه چیز میخواهد و زندگی خود به دنل چه چیزی است . اینکه انسان بر کش مکش ها و نوسانات فکری و روحی خود غالب شود و بتواند به طور دقیق مشخص کند که چه چیزی او را عمیقا خرسند میکند بسیار مهم است چرا که عث میشود پس از این مرحله فرد بتواند اهداف جدیی را برای خود تعیین کند .

ازدواج موفق قطعا یکی از اهداف مردان ایده آل است . مردانی که مورد ازدواج هیچ تصمیمی ندارند و یا نمیدانند که به دنل چگونه فردی برای ازدواج هستند نمیتوانند آمادگی لازم را داشته شند . شما ید بتوانید مرد هدفمند را به ستی تشخیص دهید و ویژگی های رفری این افراد را شناسایی کنید پس نیازمند جلسات مشاوره قبل از ازدواج هستید به کمک مشاور و بهره مندی از دانش و تجربه او ، طرف مقابل را آنالیز کنید و بفهید که آیا فردی هدفمند است یا خیر و رابطه شما به دنل چه چیزی است . به کمک مشاوره ازدواج نه تنها میتوانید به این مسئله پی ببرید بلکه میتوانید معیارهای یک مرد مناسب برای ازدواج را طرف مقابل بررسی کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


مردهایی که مسئولیت پذیر هستند

مردهایی که مسئولیت پذیر هستند یکی از نشانه های رز بلوغ را از خود نشان میدهند زیرا فردی که هنوز به بلوغ و ثت لازم نرسیده است از پذیرفتن مسئولیت های کوچک و بزرگ گریزان است . از طرفی مسئولیت های جدی و سنگین زندگی زناشویی برای مردان ، ضرورت مسئولیت پذیری را آن ها نشان میدهد . مدیریت کلی خانواده ، همسرداری ، رفع نیازهای معنوی همسر و فرزندان ، رفع نیازهای مادی خانواده و . . . از مسئولیت های یک مرد هستند که برای داشتن یک ازدواج موفق ید به ستی به آن ها عمل کند .

مردهایی که خوش قول هستند

مردهایی که خوش قول هستند ترکیبی از چند ویژگی مثبت را ارائه میدهند . خوش قول بودن نتیجه وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، ثت شخصیتی ، صادق بودن و . . . میشد . پس مردان خوش قول مردانی قابل اعتماد تر و متعادل تر هستند و این مسئله کمک میکند برنامه های کوه مدت و بلند مدت زندگی مشترک به ستی اجرا شوند .

مردهایی که مستقل هستند

مردهایی که مستقل هستند این استقلال هم شخصیتی است و هم مالی ، فردی که از نظر شخصیت انسانی مستقل و متکی به خود است میتواند مواقع چالش برانگیز و بحران ها خانواده خود را به حمایت کند و تیکه بر تدبیر و ایت خود اوضاع را تصمیم گیری ست مدیریت کند . از طرفی استقلال مالی نیز لازمه یک ازدواج موفق و پیشرفت اقتصادی خانواده است .

مردهایی که خانواده دوست هستند

مردهایی که خانواده دوست هستند راحتی ، آسایش و آرامش خانواده خود را بر همه چیز ترجیح میدهند ، این افراد به دنل رضایت خانواده خود هستند نه جلب رضایت بی مورد از اطرافیان ، برای این مردان گذراندن وقت کنار همسر و فرزندان خود لذت بخش تر از مسئله دیگری است و عموما اوقات فراغت خود را خانواده سپری میکنند نه دوسن و اطرافیان .

مردهایی که ایت هستند

مردهایی که ایت هستند مواقع حساس و شرایط پیچیده و غیر منتظره زندگی ، مصلحت اندیشی و دور اندیشی کافی خانواده خود را امنیت حفظ میکنند . این مردها آرامش خود را از دست نمیدهند و نظر گرفتن جوانب و سنجیدن شرایط تصمیم گیری میکنند و اجازه نمیدهند که یک حرکت یا تصمیم غیر عقلانی و عجولانه وضعیت برای خانواده آن ها بدتر شود .

مردهایی که قشناس هستند

مردهایی که قشناس هستند زحمات و وظیفه شناسی همسر خود را نادیده نمیگیرند و قل این وظیفه شناسی سپاسگزاری خود را کلام و عمل نشان میدهند . قشناسی مرد از زن عث میشود که زن روحیه و انرژی مضاعف بگیرد و سختی وظایف همسرداری ، بچه داری و خانه داری او را از پای نیاورد . مردان قشناس عموما خود افرادی وظیفه شناس هستند و به ستی سختی وظایف را ک کرده اند .

مردهایی که پشتکار هستند

مردهایی که پشتکار هستند هر حرفه و شغلی که شند ثابت قدم هستند و توانمندی خود را نشان میدهند . این افراد کار خود پیشرفت میکنند و از نظر شغلی و آمد ، وضعیت پایداری را دارند که این مسئله برای شخصی که همسر و فرزند دارد بسیار مهم است . اما مردانی که تن پرور هستند و یا پشتکار ندارند مدام شغل و موقعیت خود را تغییر میدهند و هیچ زمینه ای کار خود را به پایان نمیبرند ، این مسئله عث میشود موقعیت خانواده مدام تحت ثیر و ریسک قرار بگیرد .

مردهایی که احساس هستند

مردهایی که احساس هستند صمیمت ، علاقه و وابستگی را میان خانواده خود افزایش میدهند و همسر و فرزندان خود را از نظر عاطفی مین میکنند . زنان به طور طبیعی روحیه ای لطیف و احساسات شفافی دارند و مقابل مهر و محبت بسیار انعطاف هستند از این رو مردهایی که احساس هستند ابراز علاقه به همسر خود عث یک واکنش احساسی پررنگ تر او میشوند و این مسئله عث میشود مهر و محبت بر جو خانه و خانواده حاکم شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


مردهایی که منطقی هستند

مردانی که منطقی هستند هرگز تعصب بی مورد از خود نشان نمیدهند این افراد هیچ مسئله ای بی دلیل مخالفت نمیکنند و برای هر رفر یا تصمیم خود دلایل موجه دارند . زندگی این افراد نیازی نیست که نگران انجام گرفتن یا نگرفتن کارهایی که به ضرر خانواده هستند شید چراکه مرد منطقی نهای تصمیمی را خداهد گرفت که بنا بر شرایط ست ترین تصمیم شد .

مردهایی که وفادار هستند

مردانی که وفادار هستند زندگی مشترک آسودگی خاطر را برای همسر خود به ارمغان خواهند آورد و یک زن بیش از هر چیزی نیازمند این است که مطمئن شد همسرش تنها متعلق به او است . مردهای وفادار تحت هر شرایطی به زندگی مشترک و همسر خود پایبند هستند و هیچ چالشی را زندگی مشترک دسویز و توجیهی برای خیانت نمیدانند .

مردهایی که تناسب خانوادگی دارند

مردانی که تناسب خانوادگی دارند این موضوع عث میشود که روش تربیتی ، فرهنگ ، ارزش ها ، اعتقادات ، شخصیت ، سطح مالی ، سطح تحصیلی ، سبک زندگی و . . . شما به یکدیگر نزدیک تر شد چرا که منشا تمام این موارد خانواده هستند . اینکه زن و شوهر از نظر خانوادگی هم تناسب شند طبیع عث میشود نزدیکی بیشتری موارد ذکر شده داشته شند که این مسئله مستقیما عث کاهش اختلافات میشود .

مردهایی که اهل برنامه ریزی هستند

مردانی که اهل برنامه ریزی هستند افرادی محط تر و انضط تر هستند که خواهان ثت و آرامش خاطر میشند و نمیخواهند که زندگی مشترک آن ها تصمیمات و اقدامات غیر منتظره دچار شوک و تنش شود . مردهایی که اهل برنامه ریزی هستند عموما افرادی هدفمند میشند و انجام هر فعالیتی را به زمان مناسب آن اختصاص میدهند .

مردهایی که محبت هستند

مردانی که محبت هستند عشق و علاقه خود را از همسر و فرزندان خود یغ نمیکنند و چه کلام چه عمل محبت خود را ابراز میکنند ، مشکل اغلب مردان بی احساس بودن نیست بلکه عدم توانایی بیان و ابراز احساسات میشد . قابل انکار نیست که زن ها بسیار تحت ثیر ابراز علاقه میشند و شنیدن واژه ای مانند عزیزم یا دوستت دارم از زن همسر برای آن ها بسیار لذت بخش است و عث میشود دلبستگی و میل به خانواده آن ها چندین برابر شود از این رو زندگی های مشترکی که مرد آن محبت است بسیار نشاط تر و صمیمی تر هستند و عمر اختلافات و کدورت ها آن بسیار کوه تر است .

مردهایی که اقتصادی هستند

مردانی که اقتصادی هستند واقع افرادی هدفمند و برنامه ریزی هستند که مسیر مشخصی را برای پیشرفت مالی خانه و خانواده خود دنل میکنند . ید بدانید که اقتصادی بودن خسیس بودن بسیار متفاوت است و میتوان گفت که مقابل ولخرج بودن ابتدا اقتصادی بودن قرار میگیرد سپس خسیس بودن ، افراد خسیس معمولا هر فعالیت مادی ، هر زمانی مخالف هستند و تنها راغب به پس انداز میشند اما مردهای اقتصادی از پول خود به موقع و به جا استفاده میکنند .

مردهایی که سلامت اخلاقی دارند

مردانی که سلامت اخلاقی دارند از مجموعه ای از رفر ها و ویژگی های ناپسند به دور هستند . مردهایی که سلامت اخلاقی دارند اعتیاد ، بی بندوری ، سوء معاشرت ، هوسزی ، خیانت و . . . از آن ها دیده نمیشود .

مردهایی که آینده نگر هستند

مردانی که آینده نگر هستند هرگز به خاطر لذت های آنی و مسائل زود گذر زندگی مشترک خود را به خطر نمی اندازند و سعی میکنند که دیدی وسیع تر به مسائل بپردازند به طوری که نه تنها مسئله حال حاضر به ستی حل شود بلکه زب آن آینده نیز مثبت شد . مردان آینده نگر سعی میکنند کنترل بیشتری بر وضعیت آینده زندگی خود داشته شند .


بیشتر بخوانید: ملاک های ازدواج موفق


مردهایی که معتقد هستند

مردانی که معتقد هستند و به اصول دینی و ارزش های اخلاقی پایبند هستند هرگز مسیر رذالت را پیش نمیگیرند و رفر و کردار آن ها به گونه ای نمیشد که به خانواده و زندگی مشترک خود ، آسیبی چه مالی چه جسمی و چه روحی وارد کنند .

مردهایی که شوخ طبع هستند

مردانی که شوخ طبع هستند معمولا یک رابطه صمیمی و شاد را همسر و فرزندان خود برقرار میکنند و عث میشوند که جو خانه همیشه سرزنده شد . همچنین این مردها ابراز احساسات به همسر خود راحت تر هستند و شناخت ون آن ها آسان تر است .

مردهایی که قوی هستند

مردانی که قوی هستند مواقع بحران و شرایط ناگوار خانواده خود را حمایت میکنند و تمام ناراحتی و مشکلات سعی میکنند روحیه خود را حفظ کنند خانواده پابرجا بماند . مردهای قوی تکیه گاه های مطمئن برای همسر و فرزندان خود میشند .

مردهایی که صلح طلب هستند

مردانی که صلح طلب هستند زمان بروز اختلاف یا برخورد مشکلات به دنل راه حل هستند نه مقصر . این مردها تنش های احتمالی زندگی مشترک را کاهش میدهند و مسائل کنار آن ها راحت تر حل میشود .

سوالات متداول

خصوصیات یک مرد خوب برای ازدواج چیست ؟

استقلال شخصیتی و مالی ، بلوغ فکری ، بلوغ احساسی ، بلوغ اجتماعی ، ثت موقعیت شغلی و اجتماعی ، سلامت روانی و رفری ، نداشتن اختلال شخصیتی ، صداقت ، تعهد ، پایبند بودن و . . . از خصوصیات یک مرد خوب برای ازدواج است .

مردان مناسب برای ازدواج کدامند ؟

مردانی که بتوانند ویژگی های ذکر شده فوق را دارا شند یا پی کسب آن شند و مقابل هیچ ویژگی و مشکل خاصی که پیش از این نامبرده شد را نداشته شند میتوانند مرد مناسبی برای ازدواج شند . البته این را نیز ید نظر داشت که هیچ انسان کاملی وجود ندارد و این که فرد ما تناسب داشته شد میتواند مبنا قرار بگیرد .

چه پسری ازدواج کنیم خوشبخت شویم ؟

اینکه چه پسری ازدواج کنیم خوشبخت شویم نمیتواند به صورت یک نسخه واحد برای همه تجویز شود ، هر انسانی موقعیت ، شرایط ، اهداف ، معیارها و ایده آل های خاص خود را دارد از این رو هر انسانی ید به دنل فردی شد که تناسب و توازن او است . .

چه پسرانی نید ازدواج کرد ؟

پسرانی که ویژگی هایی مانند اعتیاد ، هوسز بودن ، بی بندور بودن ، بدبین و شکاک بودن ، استقلال نداشتن ، پرخاشگر بودن و . . . را دارند نید ازدواج کرد .

ازدواج چه مردانی اشته است ؟

ازدواج مردانی که رفر خود اعتماد را از بین میبرند ، مردانی که پاسخگویی نیازهای عاطفی و روانی شما نیستند ، مردانی که شرایط بحران حمایتگر نمیشند ، مردانی که وظیفه شناس و مسئولیت پذیر نیستند ، مردانی که مستقل و متکی به خود نیستند و . . . اشته است .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۲۰ Qualities The Person You’re Going To Marry Should Have

بیست ویژگی مردانی که آمادگی ازدواج دارند

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۲۶ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

پانزده ویژگی زنانی که برای ازدواج مناسب اند

۵٫۰
۰۱

زنانی که هدفمند هستد میتوانند مجموعه ای از مهمترین معیارهای ازدواج را خود داشته شند چراکه هدفمند بودن نتیجه و برایند چندین ویژگی مثبت فرد است. به طور کل انسان ، هدف است که میل به ادامه پیدا میکند و طبیع یک ازدواج موفق نیز هدف میتواند پیش برنده زندگی مشترک زوج شد جایی که بسیاری از کلاس های مشاوره خانواده آنچه که کنار مشکلات دیگر زوج مشاهده میشود بی هدفی آن ها است . پس میتوان گفت که هدفمند بودن نشانه کمال طلبی و میل به تعالی فرد است و زن هدفمند میتواند خانواده را به جلو هدایت کند .

اگر میخواهید بفهمید که طرف مقل شما زنی هدفمند است یا خیر ،مشاوره قبل از ازدواج این زمینه به شما کمک خواهد کرد ، به این صورت که نشانه ها و ویژگی های زنان هدفمند را برای شما روشن میکند و کمک میکند که تشخیص دهید آیا این ویژگی ها طرف مقابل شما وجود دارند یا نه . همچنین شما طی زندگی مشترک برای اولویت بخشیدن به اهداف خود و کل نجات زندگی خود از روزمره گی و طلاق عاطفی میتوانید به مشاوره ازدواج مراجعه کنید .مشاوره ازدواج به عنوان شخص سوم نگاهی جامع به زندگی مشترک شما اهداف کوه مدت و بلند مدتی را برای شما تعریف میکند که بتوانید عمل به آن ها پویایی زندگی مشترک خود را حفظ کنید .

زنانی که مسئولیت پذیر هستند

زنانی که مسئولیت پذیر هستند گزینه های مناسبی برای ازدواج میشند. چرا که زن جایگاه همسر و ما وظایف جدی و حیاتی را دارد . زن به عنوان مدیر خانه ید بتواند به ستی امور خانه را سامان دهی کند ، به تربیت و نیازهای فرزندان رسیدگی کند و کنار این ها همسری مناسب برای نیازهای روحی روانی ، عاطفی ، مادی و جنسی همسر خود شد . رسیدگی به این امور هرگز امر آسانی نمیشد خصوصا زمانی که زن شاغل نیز شد پس تنها یک زن مسئولیت پذیر میتواند این مسائل را به ستی کنترل و رسیدگی کند .

زنانی که صبور هستند

زنانی که صبور هستند میتوانند زندگی مشترک خود را ناملایمات و مواقع بحران نجات دهند ، این زنان هرگز لحظات سخت تسلیم نمیشوند و برابر سختی ها و مشکلات برای حفظ خانواده خود صبر پیشه میکنند ، طبیع اگر زن صبور نشد پیشامدی هرچند کوچک زندگی خود را رها میکند حتی مقابل وظایفی مانند رسیدگی به فرزندان صورت صبور نبودن هرگز نمیتواند به ستی عمل کند . زن هایی که صبور هستند عث میشوند آرامش خانواده از دست نرود .

زنانی که اهل رسیدگی به خود هستند

زنانی که اهل رسیدگی به خود هستند واقع یکی از اصول همسرداری را به جا می آورند . اینکه زن خود را فراموش کند و صرفا به امور خانه و فرزندان یا اشتغال بپردازد به هیچ عنوان مطلوب نمیشد چرا که آراستگی و توجه به سلامت جسمی عث میشود علاقه مرد به همسرش چندین برابر شود . طبیع زنانی که کنار انجام وظایف روزمره توجه لازم را به تناسب اندام ، سلامت جسمی و آراستگی ظاهری خود دارند برای همسران خود جذاب تر و ایده آل تر هستند . اینکه زن سعی کند بهترین حالت ظاهری خود شد قطعا عث کشش و محبت بیشتر میان او و همسرش خواهد شد .

زنانی که اعتماد به نفس هستند

زنانی که اعتماد به نفس هستند روابط اجتماعی ، اشتغال ، همسرداری و کل زندگی فردی و اجتماعی خود موفق تر هستند . این زنان روابطی سازنده و موفق را خواهند داشت و شکوفا کردن مهارت و استعداد خود به خوبی عمل میکنند و قطعا این موارد ثیر مثبتی را بر زندگی مشترک خواهند گذاشت . زنان اعتماد به نفس خود را به ستی شناخته اند و از نقاط قوت و توانایی هایی خود مسیر پیشرفت خود استفاده میکنند . مردانی که کنار خود زنان اعتماد به نفس دارند آسودگی خاطر و اطمینان بیشتری را احساس خواهند کرد چراکه میدانند همسر آن ها قا خواهد بود شرایط مختلف از حقوق خود و خانواده دفاع کند.


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


زنانی که احساس هستند

زنانی که احساس هستند همیشه راضی نگه داشتن همسر خود موفق تر بوده اند . قطعا یکی از مسائلی که سبب کشش مرد به زن و علاقه او میشود ، محبت و احساس لطیف زنانه است که نیازهای عمیق عاطفی یک مرد را پاسخگو شد . شاید اغلب مردان بیان احساسات و عواطف خود مشکل داشته شند اما بدون شک تمامی آن ها نیازمند و علاقه مند به توجه و محبت همسر خود هستند . پس میتوان گفت احساسات و توانایی ابراز آن برای زن ها یکی از مهارت های زندگی است . زنان احساس خلق لحظات عاطفی عث پیوندی عمیق تر میان خود و همسرشان میشوند همچنین محبت ماانه خود را به ستی به فرزندان خود القا میکنند که نتیجه این موارد عث شکل گیری خانواده ای وابسته و شاد خواهد شد .

زنانی که مدیریت هستند

زنانی که مدیریت هستند واقع چندین ویژگی مثبت را همزمان از خود نشان میدهند . وظیفه شناسی ، وقت شناسی ، تدبیر ، آینده نگری ، مسئولیت پذیری ، قت کنترل و . . . همگی ویژگی هایی هستند که پیش زمینه مدیریت میشند . زندگی مشترک نیز وظایف یک زن چه جایگاه همسر چه نقش ما متنوع و مهم میشند و زنی که مدیریت شد به ستی میتواند اوضاع را هر شرایطی سامان دهی کند و به تمامی امور زمان مشخص خود رسیدگی کند . برای مثال زنان مدیریت کنترل مخارج و برنامه ریزی ست برای آمد موجود عث میشوند که ثت مالی و پیشرفت اقتصادی زندگی مشترک امکان پذیر تر شد .

زنانی که پایبند هستند

زنانی که پایبند هستند تحت هر شرایطی تعهد و وفاداری خود را به خانه و زندگی مشترک خود حفظ میکنند . این زن ها روابط خود محط هستند و رعایت خط قرمزها اجازه نمیدهند که کسی به حریم شخصی و زندگی مشترک آن ها نفوذ کند . زنانی که پایبند هستند سلامت اخلاقی دارند و نمیگذارند که به عنوان یک همسر و ما آسیب معنوی از جانب آن ها به خانواده وارد شود .

زنانی که راستگو هستند

زنان هایی که راستگو هستند هیچ مسئله ای را از همسر خود پنهان نمیکنند و عث نمیشوند که وغ گفتن ، اعتماد و صداقت زندگی آن ها از بین برود . واقع زنان راستگو کمتر خود را موقعیتی قرار میدهند که مجبور به وغ گفتن و پنهان کاری شند و شرایط غیر عمد نیز ترجیح میدهند راستگو شند از عواقب وغ امان شند . زنانی که راستگو هستند واقع دارای عزت نفس میشند و ارزش های معنوی خانواده را وغ گفتن زیر سوال نمیبرند .

زنانی که سازگار هستند

زنان هایی که سازگار هستند واقع افرادی واقع گرا و منطقی میشند که خواسته ها و توقعات خود را شرایط زندگی مشترک خود تطبیق داده اند و میتوانند داشتن ک ستی از شرایط و وقایع ، سازش و انعطاف لازم را برای بهتر شدن وضع موجود از خود نشان دهند .

زنانی که سرزنده هستند

زنان هایی که سرزنده هستند میتوانند به ستی از لحظات خود استفاده کنند و نهایت لذت را ببرند . زنان سرزنده شور و نشاط لازم را خانه و خانواده به وجود می آورند و روابط خانوادگی و اجتماعی گرم تر و صمیمی تری را دارند . این زن ها مقابل سختی ها و مشکلات روحیه خود را از دست نمیدهند و فضای خانه را دچار افسردگی نمیکنند . این افراد هر شرایطی سعی میکنند که لبخند داشته شند و شادی خانواده را حفظ کنند .

زنانی که احترام را رعایت میکنند

زن هایی که احترام را رعایت میکنند عث میشوند که ارزش های اخلاقی خانواده حفظ شود ، خط قرمز ها رعایت شوند و حرمت ها از بین نروند . واقع از پیش آمدن بسیاری از مشکلات دیگر حفظ احترام متقابل جلوگیری میکنند . این زنان نه تنها ربطه خود همسر و فرزندان احترام را رعایت میکنند بلکه روابط مهم و ثیر گزاری مانند رابطه خانواده همسر ، حد و مرز ها را رعایت میکنند و اجازه نمیدهند که نزاع و تنش به وجود بیاید .

زنانی که صلح طلب هستند

زن هایی که صلح طلب هستند عث میشوند که مسائل و مشکلات بسیار راحت تر حل شوند . این زنان از هر موضوعی برای ایجاد تنش و نهایت قهرهای بی مورد استفاده نمیکنند و مقابل سعی دارند که راه حلی برای گذر کردن از وضعیت موجود پیدا کنند . زن های صلح طلب پی برقراری آرامش هستند و حتی اگر موضوعی آن ها را ناراحت یا عصنی کرده شد آن را حفظ خونسردی عنوان خواهند کرد .

زنانی که عزت نفس هستند

زن هایی که عزت نفس هستند واقع یک ویژگی مثبت ندارند بلکه پس از کسب ویژگی های ارزشمند و متعالی بسیاری به عزت نفس دست پیدا کرده اند . زنی که عزت نفس داشته شد هرگز اجازه نمیدهد شخصیت و منیت او برای ماسئل پست و بی ارزش خدشه دار شود . این زن ها مشکلات و اختلافات را توجیهی برای سر زدن رفر ناپسند از خود نمیدانند . زنی که عزت نفس داشته شد به رفرهای خارج از شانی مانند هوسزی ، عشوه گری ، بی بندوری ، سوء معاشرت ، خیانت و . . . هرگز آلوده نخواهد شد چراکه او ک کرده است که به عنوان یک زن قالب همسر و ما چه جایگاه والایی دارد و زنیت او چق ارزشمند و حساس است پس چنین رفرهایی عث تنزل جایگاه خود نمیشود .


بیشتر بخوانید: ملاک های ازدواج موفق


زنانی که خوش بین هستند

زن هایی که خوش بین هستند واقع همیشه به جنبه مثبت مسائل فکر میکنند و اجازه نمیدهند که سوء برداشت و سوء تعبیر از هر مسئله ای تنش و کدورت ایجاد شود . زنان خوش بین به روابط اجتماعی معمولی همسر خود حسادت و شک بی مورد نمیکنند ، شرایط مختلف تمرکز بر اتفاقات منفی جو موجود را سخت تر نمیکنند ، مادام دچار یاس و نا امیدی نمیشوند ، به جای تسلیم شدن امید دارند که راه حلی پیدا خواهد شد و . . . زندگی زنان خوش بین امید بخش تر و آرام تر خواهد بود .

زنانی که اهل چشم و هم چشمی نیستند

زن هایی که اهل چشم و هم چشمی نیستند زندگی مشترک خود را از رقابت های بی اساس و بی ارزش دور نگه میدارند و از داشته های خود نهایت استفاده و لذت را میبرند . این افراد طن زندگی مشترک و رابطه همسرشان را ظاهر زندگی و روابط دیگران مقایسه نمیکنند و اجازه نمیدهند زندگی آن ها مرتب تحت ثیر زندگی دیگران قرار بگیرد . زنانی که اهل چشم و هم چشمی نیستند واقع ک ستی از زندگی دارند و کپی برداری از زندگی دیگران مسیر زندگی خود را منحرف نمیکنند.

سوالات متداول

نشانه های آمادگی زنان برای ازدواج چیست ؟

رسیدن به بلوغ جنسی ، بلوغ فکری ، بلوغ احساسی ، بلوغ اجتماعی ، تمایل برای ک چیستی زندگی مشترک ، تمایل به کسب مهارت زندگی ، اولویت بندی دقیق تر معیارهای ازدواج ، نگاه جدی تر به موقعیت های موجود ، عدم تمایل به تنهایی و اشتیاق به تشکیل خانواده ، متصور شدن خود کنار همسر آینده ، تلاش برای استقلال لازم و . . . از نشانه های آمادگی زنان برای ازدواج است .

ویژگی زنانی که آمادگی ازدواج دارند چیست ؟

این زنان به دنل روابط هدفمند تر و جدی تر هستند و از وارد شدن به رابطه های سطحی خودداری میکنند . نیازهای عاطفی و معنوی قوی تری مانند نیاز به داشتن خانواده را خود احساس میکنند . نگاه به دوسن و اطرافیان مهل دچار نوعی احساس مانند غبطه میشوند و همینطور به دنل سامان دهی برنامه ها و فعالیت های خود برای رسیدن به یک وضعیت ثابت هستند .

نشانه های عدم آمادگی زنان برای ازدواج ؟

زن هایی که آمادگی ازدواج ندارند مورد ازدواج دچار ترس و دودلی میشند ، این زنان توانایی پذیرش مسئولیت های زندگی مشترک را خود نمیبینند و از همه نظر به خانواده وابسته هستند . زنانی که آمادگی ازدواج ندارند نمیتوانند اولویت بندی ثابتی برای معیارهای ازدواج خود داشته شند و واقع نمیدانند که دنل چگونه فردی هستند . . .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Marriageable Women: A Focus on Participants in a …

پانزده ویژگی زنانی که برای ازدواج مناسب اند

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۵:۱۳ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

راهکارهای درمان کودکان لجباز چیست ؟

۵٫۰
۰۱

کودکان لجز معمولا خانواده های تک فرزندی نمود پیدا میکنند . کودکان لجز یا والدینشان عصبی هستند یا کسانی غیر از والدین زندگی میکنند . والدین کودکان لجز یا بی حوصله هستند یا پرخاشگر . برخی موارد نیز کودکان لجز احساس میکنند از آنها بیشتر میفهمند . یا اثر بی توجهی سرپرست یا والدین لجزی میخواهند جلب توجه کنند . خانه کودکان لجز معمولا اجر حاکم است . این اجر ممکن است برای یم زی شد یا غذا خوردن آنها . کودکان لجز لجزی میخواهند اجر مرزه کنند . آنهامعمولا یک حامی دارند که مسفانه بیشتر اوقات غایب است و خانه حضور ندارد .آنها اتکا به هوش خود یا فرد سوم دست به لجزی میزنند . بطور کلی لجزی ریشه روانشناختی دارد و برای مان و تشخیص ید روانشناسی کودک انجام شود .

ابتدا ید دلیل لجزی کودک مشخص شود . مشاوره اختلال کودکان نیز برای لجزی کودک مفید است . پس از مشاوره کودک مشخص خواهد شد شما برای قدمهای بعدی چه ید بکنید . مشاوره تربیت کودک راه های برخورد ، تشویق و تنبیه کودک را جهت بهبود رفر مشخص میکند . کودک ممکن است به سه دلیل لجزی کند اول اینکه رفر پ و ما یا خواهر و برا بزرگتر او ثیر گذاشته شد یعنی او لجزی شده شد و او الگو برداری کرده شد . دوم او از ستی کارش مطمئن است و دیگران میخواهند کارش را اشته جلوه دهند . سوم لجزی ابراز مخالفت یا اعتراض میکند . یک مورد دیگر نقص ارتط سیناپسهای عصبی و امواج مغزی است . اینصورت حتما ید به روانپزشک مراجعه کرد وبه دارو مانی پرداخت .

رفر کودکان لجز

رفر کودکان لجز حوصله و صبر فراوان میطلبد . اگر بدانید که رفر کودکان لجز چه اندازه حساس است رفر خود دقت بیشتری میکردید . آیا او لجزی چیزی را میخواهد به شما بفهماند ؟ آیا او برای گریز از اطاعت لجزی میکند ؟ آیا برا و یا خواهر بزرگتر به او زور میگوید ؟ آیا رفر خود به او میگویید برابر شما حقیر و ناچیز است و فقط ید از شما اطاعت کند ؟ ما برخی اوقات بدون اینکه متوجه شیم استعدادهای کودکمان را اجر سرکوب میکنیم . او به ژیمیناستیک علاقه دارد اماما اعتقاد داریم برای دفاع از خود ید به ورزشهای رزمی بپردازد . او به موسیقی علاقه دارد ولی ما اورا به کلاس زن میفرستیم . او رنگ قرمز دوست دارد ولی ما برایش لس سبز میخریم .

تمام کارهای او دخالت میکنیم و رفر خوداو را قفسی از سلایق خود حبس میکنیم . اگر شما چنین رفری شود چه خواهید کرد ؟ کمی همزاد پنداری لازم است . ازنگاه او به اطراف بنگریم . برای دید او احترام قائل شویم هم اعتماد به نفس لا زندگی کند و هم کمتر لجزی نماید . رفر کودکان لجز همدلی میطلبد . ید بدانیم چه موقع برایشان خرید کنیم . چه موقع خواسته هایشان را عملی کنیم . چه وقت تشویق و چه موقع تنبیه کنیم . تشویق به چه صورت شد و چه تنبیهی موثر است . لازم به ذکر است تنبیه بدنی هیچ موقعیتی توصیه نمیشود . رفر کودکان لجز ید آنها مدارا کرد . لجزی نکرد . وقتی ما به سه خواسته او پاسخ مثبت دهیم چهارمین خواسته اش میتوانیم از او پوئن بگیریم . پنجمین خواسته اش را انجام ندهیم .

ویژگی های کودکان لجز

ویژگی های کودکان لجز واضح و آشکار است . آنهامعمولا برای رسیدن به خواسته هایشان از گریه کردن و داد زدن کمک میگیرند . از دیگر ویژگی های کودکان لجز استقلال تصمیم گیری ها است . آنها دوست دارند خودشان تصمیم بگیرند که بخوابند ، غذا بخورند و یا زی کنند . یکی دیگر از ویژگی های کودکان لجز اینست که آنها دوست دارند خودشان انتخاب کنند . انتخاب رنگ لس ، انتخاب نوع زی و سرگرمی و انتخاب دوسنشان . آنها به هر ترتیب دوست دارند به خواسته های خود برسند . اگر شما رفرن هوشیار نشید آنها را وادار به گریه کردن و داد زدن خواهید کرد . مرکز مشاوره آویژه پیشنهاد میدهد برای رفر ست کودک حتما مشاوره نمایید .

به کودک لجز مطابق علاقه مندی هایش مسئولیت بدهید . لجزیش را مدام به او گوشزد نکنید . ازجملاتی مانند چرا اینق لجزی میکنی استفاده نکنید . برخی اوقات بگذاریم لجزیش را بکند . برخی کودکان لجز لجزیشان غیر ارادی و طولانی مدت است . داد زدن و گریه هایشان بقی طولانی میشود که ممکن است لبهایشان کبود شود . مشاوران آگاه تشخیص به موقع شما را به روانپزشک ارجاع خواهند داد . دارو مانی و همزمان روان مانی و رفر مانی کودک بهبود حاصل خواهد کرد .

تربیت کودکان لجز

تربیت کودکان لجز بسیار حساس و شاید کمی دشوار است . تربیت کودکان لجز نیاز به وقت و حوصله دارد . برای تربیت این کودکان حتما ید یک مرکز مشاوره ارتط شیم . این کودکان هوش زیادی دارند و کافیست مچ والدین را بگیرند . آنوقت کودک هوش فراوان خود لجام امور را دست میگیرد . او شما را وادار خواهد کرد به تمام خواسته های منطقی و غیر منطقی او پاسخ مثبت دهید . تربیت کودک همین که شما به خواسته خود برسید کافی نیست . گمان نکنید خوب است که اورا وادار کنید به خواسته شما تن بدهد و اطاعت کند آنهم به هر قیمتی .

کودک شما دیدن یک اسب زی اصرار دارد که آن را بخرید . برخورد شما کودک چیست ؟ او هر چیزی را که میبیند میخواهد . آیا لجزی دست اورا میکشید و از محل دور میکنید ؟ آرام به او میگویید بعدا آنرا میخرید ؟ یا میگویید زه برایت اسب زی خریده ام صبر کن بعدا میخرم ؟ یا میگویید فعلا پول ندارم ؟ و اگر تمام این برخوردها زهم حرف خودش را زد و لجزی کرد به او چه خواهید گفت ؟

برخورد کودکان لجز

برخورد کودکان لجز ید جاییکه ممکن است جنبه مثبت داشته شد منفی . برخورد کودکان لجز سعی کنیم تشویق را انتخاب کنیم تنبیه . کودک نید والدین یا سرپرست خود را جبهه مقابل ببیند . او ید والدین خود را دوسنی بداند که میخواهند به او کمک کنند . دوسنی که حرفهای اورا میفهمند . تواناییهای کودکشان را ور دارند و برای کودک وقت میگذارند و حوصله او برخورد میکنند . بیشتر مواقع بگذارید رنگ لس و یا نوع زیش را خود انتخاب کند . به او و خواسته هایش احترام بگذارید . حتی بیشتر اوقات از انتخاب او ابراز رضایت کنید . مثلا بگویید بله رنگ قشنگی انتخاب کردی او شما را کنار خود احساس کند .

محیط خانواده ید طوری شد که کودکان احساس امنیت و آرامش کنند . حتی اگر سرپرست آنها والدینشان نشد . ید به آنها اطمینان خاطر بدهند که همیشه همراه او هستند و صمیمانه دوستش دارند . از جر و بحث های طولانی نزد کودکان ید خود داری شود . برخورد کودکن هرگز پافشاری نکنید لجزی کردن عث تشدید لجزی او میشود . چه بسا کودک از شما یا یکی از افراد خانواده الگو برداری کرده شد .

سوالات متداول

کودک لجز چگونه رفر کنیم ؟

ابتدا به او اطمینان بدهیم که به دقت به حرفهایش گوش میدهیم . سپس از او بخواهیم دلیل لجزیش را بگوید . منطق دلیل خواسته هایمان را او میان بگذاریم . سپس از او بخواهیم او هم دلیل بیاورد . بعد سعی کنیم هم به تفاهم برسیم .

ویژگی های کودک لجز چیست ؟

کودک لجز معمولا تک رو است . دیگران ید از او اطاعت کنند . اطاعت پذیر نیست . کار دیگران را قبول ندارد . به دوسنش دستور میدهد . نوبت را زیهایش رعایت نمیکند . خت هایش را توجیه میکند و دلیل ختش را به گردن اطرافیان می اندازد . او همیشه برای توجیه کارهایش دنل مقصر میگردد و پیروزیهایش را حاصل تلاش و هوش خود میداند .

چرا کودک لجزی میکند ؟

لجزی کودک ریشه روانشناختی دارد . وقتی میبیند او لجزی میشود اوهم لجزی میکند . یا میخواهد حرف و عملش را به کرسی بنشاند . یا بیش از حد هوش است و هوش اطرافیانش را قبول ندارد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه تربیت کودک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: Ten Ways To Deal With A Stubborn Child

راهکارهای مان کودکان لجز چیست ؟

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۰۰ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

مرکز مشاوره آنلاین خانواده

۵٫۰
۰۱

مرکز مشاوره آنلاین این روز ها طرفداران زیادی بین افرادی که زندگی روزمره خود مسائل روانشناسی سروکار دارند پیدا کرده است . مرکز مشاوره آنلاین برخلاف مرکز مشاوره حقیقی نیازی به حضور فیزیکی افراد برای برخورداری از خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی نیست . مرکز مشاوره آنلاین مراجعان خود را به صورت مجازی و البته کیفتی مشابه و گاهی حتی لاتر از مشاوره حضوری ویزیت میکند . مرکز مشاوره آنلاین بیشتر برای افرادی مناسب است که پو قت و امکان مراجعه حضوری به نزد یک مشاور را به دلیل مشغله کاری ندارند . از طرفی مرکز مشاوره آنلاین برای آن دسته از افرادی که نمیتوانند به صورت حضوری و چشم پر چشم مشکل خود را کسی میان بگذارند نیز مناسب و راه گشا خواهد بود . ادامه بیشتر راجع به مرکز مشاوره آنلاین صحبت خواهیم کرد .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


مرکز مشاوره آنلاین خانواده

مرکز مشاوره آنلاین خانواده از جمله مراکزی است که تمام زمینه های مربوط به خانواده و مراقبت هایی که برای رشد صحیح و سالم نیاز دارد متقاضیان را راهنمایی میکند . مشاوره ازدواج میتواند زوجهای جوانی را که به دلیل سن کم تجربه کافی را برای مدیریت زندگی خود ندارند راهنمایی کند بتوانند بهترین تصمیمات را برای زندگی زناشویی خود اتخاذ کنند . مرکز مشاوره آنلاین خانواده میتواند گرفتن تست از افراد به آنها تشخیص این که میتوانند پ و ماهای خوبی بشوند یا این که حال حاضر شرایط روانی مساعدی برای بچه دار شدن را دارند یا خیر بسیار کمک کند . پرورش و تربیت کودک از مهم ترین دغدغه های والدین است که صاحب فرزند میشوند . مرکز مشاوره آنلاین خانواده میتواند کمک به والدین از اضطراب های ناشی از آینده فرزندشان به طور کلی بکاهند .


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


مرکز مشاوره آنلاین ازدواج

مرکز مشاوره آنلاین ازدواج میتواند حال و آینده بسیاری از جوانان ثیر شگرفی را به جا بگذارد . جوانان معمولا نمیتوانند از منقط و احساسات خود به صورت متعادل استفاده کنند و بهره ببرند . بنابراین میتوانند ارتط گرفتن مشاوران یک مرکز مشاوره آنلاین ازدواج خود را به دست او بسپارند بهترین راهکارها و پیشنهادات را متناسب سن و شخصیت فرد مشاوره گیرنده به او ارائه کند . برای مثال شخص میتواند مراجعه به یک مرکز مشاوره آنلاین ازدواج بفهمد که خود به بلوغ های لازم ابعاد مختلف برای ازدواج رسیده است نه ؟ . این نکته که فرد بداند به لحاظ روانی آماده قبول مسئولیت زندگی مشترک هست یا نه میتواند بسیار مهم و حیاتی شد . البته ناگفته نماند که تمام این اطلاعات و بررسی ها را میتوان مورد طرف مقابل ما به عنوان گزینه ازدواج مورد بررسی قرار داد.


بیشتر بخوانید: مشاوره مسائل زناشویی


مرکز مشاوره آنلاین آویژه

مرکز مشاوره آنلاین آویژه قطعا از جمله سایت های مشاوره ای است که افراد نیازمند مشاوره میتوانند روی آن حساب زیادی ز کنند . چرا که مشاوران مرکز مشاوره آنلاین آویژه از بهترین های ممکن انتخاب میشوند و به صورت تخصصی موضوعات مربوط اقدام بع مشاوره و کمک به افرادی که برای مشاوره مراجعه کرده اند مینمایند . این مرکز هم زمینه های مختلف مشاوره خانواده (family counseling) مثل فرزند پروری و برخورد ست کودک و نوجوان و جوان فعالیت میکند و هم ره مشکلات مربوط به زوجین غالب مشاوره زناشویی و زندگی مشترک را یاری رسانی را انجام میدهد . بنابراین از هر لحاظ میتوان به این سایت و مشاوران آن اعتماد کرد و مشکلات را آن میان گذاشت و از گرفتن نتیجه مطلوب این مورد مطمن بود .

مرکز مشاوره آنلاین کودک

مرکزمشاوره آنلاین کودک نیز امکانت خوبی را برای والدین فراهم می آورد بتوانند به تربیت کودک خود بسیار راحت‌تر بپردازند . مرکز مشاوره آنلاین کودک میتواند شامل خیلی فعالیت ها و برنامه‌ریزی ها ابعاد مختلف روانی کودک شد . ادامه به برخی از فعالیت‌های مفید به فایده مشاوره کودک اشاره میکنیم .

  • دسترس بودن به دلیل رابطه فضای مجازی این امکان را فراهم میکند که والدین دائم مشاوران را کنار خود احساس کنند .
  • اگر کودک از لحاظ روانی آشفته شد میتوان خیلی سریع و بدون معطلی به مشاور وصل شد و راه حلی آنی را از او برای کودک طلب کرد .
  • گاهی اوقات کودک ما رفر ها و علائمی را از خود بروز میدهد که ما به عنوان والدین نمی‌توانیم علائم را واکاوی و آنالیز کنیم . این شرایط قطعا دسترس بودن یک فرد آگاه این زمینه میتواند به ما بسیار کمک کند و از نگرانی های ما بکاهد .

مشاوره خیانت

از جمله مسائلی که امروزه خیلی از افراد را به فکر مراجعه به مشاوره خانواده ، به خصوص مشاوره زناشویی و زندگی مشترک می اندازد بحث خیانت و ارتط فرازناشویی است .

شیوع این پدیده سر سر جهان و همه جوامع میتواند دلایل و زمینه های بسیار زیادی داشته شد این اینجا وفرصت و زمان مناسب برای بررسی این عوامل نیست . اما مشاوره خیانت (betrayed counseling) که میتواند از جمله فعالیت‌های سایت های مشاوره آنلاین شد میتواند کمک بسیار زیادی به زوجینی که این آسیب دست و پنجه نرم میکنند تلقی شود . مشاوره خیانت میتواند زمینه های مختلفی ثیر مثبت خود را زندگی افراد داشته شد . مرحله اول میتواند امر پیش گیری از این اتفاق تلخ قدم های زیادی بردارد و مرحله ای که به هر دلیلی زن یا مرد به این اتفاق دچار شد میتواند مدیریت شرایط بحرانی به زن و شوهر کمک کند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی وسواس


مشاوره تحصیلی

امروزه نیازهای تحصیلی نوجوانان به گونه ای نیست که به مانند گذشته توسط والدین حل و فصل شود . به دلیل تغییر وس که البته به واسطه تغییر نیازهای انسان رخ داده است ، طبیع وس آموزش داده شده و رشته های انتخاب شده برای محصلان تفاوت چشم گیری داشته است . مشاوران تحصیلی که بعضی از سایت های مشاوره آنلاین نیز فعالیت میکنند میتوانند به نسبت افکار و شخصیت هر نوجوان و دانش آموز برنامه سی را برای او ترتیب بدهد که هم به لحاظ تحصیلی پیشرفت مورد نظر را داشته شد و هم این که بیشتر از ظرفیت تحملش فشاری به او وارد نشود .

بیشترین سالهایی که یک نوجوان به مشاوره تحصیلی احتیاج دارد معمولا دوران آخر تحصیل خود و قبل از کنکور میشد . این دوران بخاطر تداخل زمان پیش از کنکور که دوران تعیین کننده ای زندگی فرد میشد و همچنین دوران بلوغ که پر از خطرات و طوفان های مختلف است حساس میشد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


مشاوره شغلی (business counseling)

بعضی از شغل ها نیز این شرایط را ایجاب میکنند که حتما فردی که گیر آنها کم میشود نیاز به مشاوره خواهد داشت . برای مثال فردی که کارآفرین شد قطعا دائما به فکر توسعه و پیشرفت شغل خود میشد . اما او نمیتواند صررفا فقط به توسعه دانش خود بپردازد و م آر خود را رها کند . واقع فرد چاره ای ندارد جز این که هم کارش را پیش ببرد و هم همزمان برای توسعه کارش به فکر به روز کردن و لا بردن اطلاعات زمینه خود نیز شد . اینجاست که نقش و اهمیت یک مشاور آنلاین زمینه های شغلی مشخص و واضح میشود . یک مشاوره خوب میتواند توجه به شغل مراجعه خود برنامه ای را برای او ترتیب دهد که فرد بتواند علاوه بر صرف انرژی کمتر به نیج عالی دست پیدا کند .

مشاوره طلاق

گاهی دو نفر که یکدیگر پیوند زناشویی میبندند بعد از مدتی به دلایل مختلف دیگر نمیتوانند راه را هم ادامه دهند یا دست کم این گونه احساس میکنند که زندگی مشترکشان به آخر خط رسیده است . قطعا به زوجین پیشنهاد میشود که قبل از اینکه بخواهند تصمیم خود برای جدا شدن را عملی کنند ، حتما به نزد یک روانشناس حاذق رفته و از او مورد طلاق و عواقب و نکات مثبت و منفی آن مشورت بگیرند . یک روانشناس که میتواند هم به صورت حضوری و هم آنلاین به افراد مشاوره بدهد قابلیت این را دارد که تمام ابعاد طلاق یک زوج را روشن و واضح کند . معمولا مشاوره طلاق (divorce counseling) مسائلی مثل آینده فرزندان بعد از طلاق یا ضربه های عاطفی زوجین بعد از طلاق بحث و گفتگو میشود .


بیشتر بخوانید: مشاوره روانشناسی آنلاین


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین روانشناسی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: The Best Online Therapy Reviews 2019: Compare …

مرکز مشاوره آنلاین خانواده

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۱:۰۳ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

مشاوره خانواده اینترنتی

۵٫۰
۰۱

مشاوره خانواده اینترنتی یا همان مشاوره آنلاین به این صورت می شد که افراد کارشناسان مربوطه از طریق فضای مجازی ارتط برقرار می کنند . برای یافت مشاوره خانواده میتوانید لینک ارتطی مشاور خود را از طریق سایت او به دست آورید و زمان هماهنگ شده به صورت آنلاین مشاوره شوید . مشاوره خانواده شامل مشاوره کودک ،مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده و . . . می‌شود . امتیاز ویژه ای که مشاوره خانواده اینترنتی مقابل دیگر روش‌ های مشاوره دارد این است که فرد به راحتی می تواند از تمام مسائل و مشکلات خود قالب فضای چت صحبت کند و دچار هیچ گونه استرس یا تنشی نشود . همچنین توسعه اینترنت و فضای مجازی امکان مشاور اینترنتی خانواده برای اکثریت مردم هر موقعیت مکانی وجود دارد .این نوع مشاوره عث صرفه جویی وقت ، انرژی و هزینه افراد میشود .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی

هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی نسبت به هزینه مشاوره حضوری قابل مقایسه نمی شد . همینطور ید توجه داشت که

مشاوره زناشویی

نیاز به صرف هزینه برای رفتن به مرکز مشاوره نمی شد . هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی بسیاری از افراد را ترغیب کرده است که خصوص تمام مسائل مربوط به ازدواج و خانواده کارشناسان مشاور ارتط برقرار کنند . هزینه کم مشاوره خانواده اینترنتی و دسترسی آسان به آن عث شده است که فرهنگ بهره مندی از مشاوران و کارشنان توسعه پیدا کند . هزینه کم مشاوره خانواده ممکن است توجه به سابقه کاری یا مک تحصیلی مشاوره ، تفاوت های اندکی یکدیگر داشته شند . این هزینه را میتوانید به صورت آنلاین و استفاده از برنامه های خدمات نکی تلفن همراه پرداخت کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


فواید مشاوره خانواده اینترنتی

فواید مشاوره خانواده اینترنتی را از جنبه های مختلفی میتوان بررسی کرد . همانطور که گفتیم از آن جایی که نیاز به رفت و آمد نمی شد و تعرفه هزینه مشاوره آنلاین کمتر است این نوع مشاوره کم هزینه تر است . از دیگر فواید مشاوره خانواده میتوان به راحتی دسترسی به آن اشاره کرد که فرد هر موقعیت و وضعیتی میتواند تنها تلفن همراه مشاور خود ارتط بر قرار کند . همچنین این نوع مشاوره جو موجود برای فرد بسیار راحت تر است و میتواند بدون استرس و خجالت مسئله را همان گونه که هست مطرح کند . از طرفی ، نگرانی هایی که مورد مراجعه به روانشناس به علت ضعف فرهنگی وجود دارد مورد مشاوره آنلاین صدق نمیکند و تنها خود فرد و مشاور جریان این مشاوره خواهند بود .

مشاوره خانواده آویژه

مشاوره خانواده اینترنتی آویژه مشاورین مجرب خود و به صورت تمام وقت حال خدمت رسانی میشد . این مرکز کنار مشاوره حضوری و تلفنی ، برای راحتی هرچه بیشتر مراجعین مشاوره آنلاین را نیز سیستم کاری خود قرار داده است . مشاورین تجربه این مرکز مشاوره میتوانند تمامی زمینه ها از جمله ، ازدواج و معیار های ازدواج ، تربیت کودک ، مسائل و مشکلات زناشویی ، مسائل قبل از ازدواج و . . . به شما عزیزان مشاوره دهند . مراجعه به سایت رسمی مرکز مشاوره آویژه میتوانید به شماره تماس و لینک های ارتطی مشاورین این مرکز دست رسی پیدا کنید و پس از هماهنگی های لازم ساعات مقرر مشاور خود ارتط بر قرار کنید .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی


بهترین مشاوره خانواده

بهترین مشاوره خانوده ید به گونه ای شد که بتواند پاسخ گوی تمامی مشکلات و مسائل مراجعین شد . یعنی بتواند مراجعه کننده را هر وضعیتی به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند . بهترین مشاوره خانواده اینترنتی ید بتواند به راحتی زمانی که فرد نیاز به مشاوره دارد او ارتط بر قرار کند . قطعا بهترین مشاوره خانواده اینترنتی زمانی است که مراجعه کننده صادقانه و بی هیچ کم و کاستی مسائل خود را شفاف و صریح توضیح دهد و مشاور یا کارشناس ، احساس مسئولیت کامل ست مانند مشاوره حضوری به موضوع رسیدگی کند . توجه به مطالب فوق و قرار گرفتن دنیای توسعه و تحول میتوان تمام مشکلات مربوط به کانون خانواده از دانش آکادمیک و سال ها تجربه مشاورین خانواده بهره برد بتوانیم برار تمامی چالش ها و موضوعات ، رفری اصولی و واکنشی ست را از خود نشان دهیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Online Family Counseling

مشاوره خانواده اینترنتی

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۴:۵۸ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

ازدواج با زن سن بالا و تشکیل خانواده

۵٫۰
۰۱

زن سن لا برای ازدواج چه مزیت ها و معایبی دارد ؟ ازدواج زن سن لا به چه دلایلی ست یا غلط است ؟ نمی توانیم بگوییم ازدواج زن سن لا به طور حتم اشته است . هیچ قانونی این مورد وجود ندارد . اما عرف جامعه کمتر این مدل ازدواج را می پذیرد . برای آقایان ازدواج دختر هم سن خود و یا چند سال کوچکتر توصیه می شود . گروه ازدواج زن سن لا آمار طلاق لا است . از علت های طلاق بین این زوجین تضاد عرف جامعه و مخالفت های خانواده ها می شد‌ . معمولاً فرهنگ جامعه ما ازدواج زن بزرگتر از مرد رد می شود . اکثر این اختلاف ها از سوی خانواده پسر می شد .

یکی از مشکلات ازدواج زن سن لا مسئله بچه دار شدن است . آقایان غریزه پ شدن بسیار کم تر است . این حالی است که خانم ها همیشه میل به ما شدن را خود احساس می کنند . همین مشکل عث می شود زن احساس پختگی و آمادگی ما شدن داشته شد ، اما مرد علاقه و انگیزه پذیرش این مسئولیت را نداشته شد . معمولاً زن ها زودتر از آقایان از لحاظ فیزیکی و ظاهری دچار پیری و فرسودگی می شوند . یک ازدواج موفق این نکته را نیز ید مورد توجه قرار داد . اگر مرحله ازدواج زن بزرگتر از خود هستید بهتر است به مشاوره خانواده مراجعه کنید و تمام جوانب این نوع ازدواج را دقت بسنجید .


بیشتر بخوانید: بهترین سن برای ازدواج


ازدواج زن سن لا

ازدواج زن سن لا سال های اخیر بیشتر به چشم میخورد . آمار این ازدواج از سال گذشته ۲ برابر شده است . روانشناسان برای ازدواج زن سن لا علل مختلفی را مطرح می کنند . یکی از این مسائل کمبود های عاطفی آقایان می شد . مرد ها می خواهند زنی به آنها محبت بورزد و از هر نظری آنها را مورد حمایت قرار دهد . توجه به تغییرات فرهنگی و لا رفتن سن ازدواج ، میل به ازدواج بین جوانان بسیار کمتر شده است . همین عث شده بعضی از آقایان به دنل زن هایی شند که از لحاظ سنی و عقلی به پختگی کامل رسیده شند . زن هایی که مسئولیت تشکیل خانواده و همسرداری را به نحو احسن بپذیرند .


بیشتر بخوانید: عوامل ازدواج ناموفق


علل مهم طلاق

از طرفی دنیای امروزی شاهد پیشرفت های چشمگیر خانم ها عرصه اجتماع و کار هستیم . بر عکس راحت طلبی و عدم مسئولیت پذیری بین پسرها بیشتر شده است . این امر سبب می‌شود آقایان به دنل زن هایی تحصیل کرده ، شاغل و جا افده شند . به خاطر همین از اختلاف سنی چشم پوشی می کنند . جامعه ما دخالت های خانوادگی و اختلاف بین زوجین و خانواده ها از علل مهم طلاق می شد . از آنجایی که ازدواج این گروه مخالفت خانواده ها همراه است احتمال شکست این نوع ازدواج وجود دارد .

یکی دیگر از علت های ازدواج زن سن لا موقعیت اقتصادی و اجتماعی خوب بعضی از خانم ها می شد . این وضعیت عث می‌شود پسر ها برای رهایی از دغدغه های اقتصادی بعد از ازدواج زن بزرگتر از خود ازدواج کنند . ازدواج معکوس چون پسر سن کمتری دارد معمولاً دوست دارد از لحاظ اقتصادی ، مدیریت ، برنامه ریزی و دغدغه های زندگی یک حامی داشته شد و مسئولیت کمتری را متحمل شود . برعکس خانم ها به طور ذاتی مدیریت و ریاست زندگی مشترک را دوست دارند . به همین علت شاهد چنین ازدواج هایی هستیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد

ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد معمولاً بین دو سه سال اختلاف سنی ، کمتر مشکل رو به رو می شود . اما گاهی این اختلاف سنی بیشتر از ۵ سال و حتی یک دهه می شد . که معمولاً شاهد آمار لای طلاق این گروه می شیم . گاهی زن های بزرگتر از مرد کمتر احساس احترام ، ابراز محبت و وابستگی به همسر خود را دارند . اما آقایان دوست دارند خانه شخصی مقت ، قابل احترام و دارای جایگاه ویژه شند . همین اختلافات بنیان ازدواج معکوس را سست میکند . ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد طلاق عاطفی هم بسیار اتفاق می افتد . ممکن است زن و مرد هم زندگی کنند ، صاحب فرزند شوند و زندگی موفقی هم داشته شد . اما دچار طلاق عاطفی شوند و عشق و علاقه سابق آنها وجود نداشته شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


مشاوره قبل از ازدواج

گاهی خود زوجین نیز متوجه طلاق عاطفی که بین آنها صورت گرفته نمی شوند . نمی توان گفت ازدواج زن سن لا و بزرگتر از مرد لزوماً به مشکل بر می خورد . چرا که زوج هایی هم وجود دارند که وجود اختلاف سنی کمال آرامش و موفقیت هم زندگی می کنند . میزان موفقیت ازدواج معکوس به شعور عقلی و ک طرفین از ازدواج بستگی دارد . زوج های موفقی که احترام ، عشق و محبت اختلاف سنی را زندگی کم رنگ کرده اند .

مشاوره قبل از ازدواج راه مناسبی برای کسب آگاهی و ایجاد نگرش مثبت می شد . می توانید مشاوره ازدواج از پیامد های مثبت و منفی این نوع ازدواج مطلع شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


تشکیل زندگی زن سن لا

تشکیل زندگی زن سن لا ممکن است هر گروه اجتماعی اتفاق بیفتد . این ازدواج مختص قشر خاصی از جامعه نیست . اما ممکن است هر بخشی از جامعه به شکلی و به دلایل خاصی اتفاق بیفتد .‌ عرف جامعه ما کمتر این سبک ازدواج را می پذیرد . فرهنگ ما از قدیم به حال دختر های کم سن تر از پسر را می پسندد . شاید این دیدگاه چندان اشته نشد . از آنجایی که زن ها از لحاظ زیست شناسی زودتر پیر می شوند . این اختلاف سنی بیشتر نمایان می شود . زن ها معمولا بخاطر بچه دار شدن و دلایل مختلف سریع تر از مرد ها از لحاظ فیزیکی و ظاهری فرسوده می شوند . همین عث می شود آقایان بعد از چند سال به سمت خانم های جوان تر کشش پیدا کنند . یا خانم ها دچار افسردگی ، عدم اعتماد به نفس و سرخوردگی مقابل همسر خود شوند ‌ .

تشکیل زندگی زن سن‌ لا میان افراد تحصیل کرده و شاغل بیشتر است‌ . گروه دیگر افرادی هستند که زندگی مشترک خود شکست خورده اند و قصد ازدواج مجدد دارند . برخی دیگر پسران جوانی هستند که به خاطر شرایط اقتصادی نا مناسب خود و موقعیت شغلی دختر تن به این نوع ازدواج می دهند . مواردی نیز به علت عشق و علاقه ازدواج معکوس اتفاق می افتد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


نکات مهم ازدواج زن سن لا

نکات مهم ازدواج زن سن لا ید پیش از هر اقدامی مورد بررسی قرار بگیرند . زوجین ید دیدگاه منطقی و اصولی این راه قدم بگذارند . احساس ازدواج امری ضروری است اما نید عقل و منطق را کنار گذاشت . این قبیل ازدواج ها گاهی شاهد احساسات کور کورانه و هوا و هوس های دوران جوانی هستیم . این بین ازدواج هایی صورت می گیرد که پس از مدت کوهی به پشیمانی مبدل می شوند ‌ .روانشناسان اعتقاد دارند هر اختلاف زیادی خطرناک است . حال این اختلاف ثروت ، زییی ، سن و هر چیز دیگری که شد . از نکات مهم ازدواج زن سن لا مسائل احساسی و شور و نشاط جوانی است .

معمولا زن ها زودتر به بلوغ عقلی و رفری می رسند . از یک سنی به بعد پخته تر و آرامتر از دوران جوانی می شوند . وقتی جایگاه زن و یک ما قرار می گیرند از دنیای مهیج و پر نشاط جوانی فاصله میگیرند . این حالی است که پسر هنوز دنیای ماجراجو و خلق و خوی جوانی خود قرار دارد . این مرحله معمولا زوجین دچار سردی ، بی میلی و عدم رضایت از همدیگر می شوند و دیگر مثل سابق از هم بودن لذت نمی برند و کم کم اختلافات شکل میگیرند .

میزان اختلاف سنی زن و مرد ازدواج

میزان اختلاف سنی زن و مرد ازدواج هیچ قانون خاصی ندارد . اما از لحاظ روانشناسی اختلاف سنی ۳ ۵ سال مناسب است . آن هم شرایطی که زن کوچکتر از مرد شد . از آنجایی که زن ها زودتر به بلوغ عقلی و رفری می رسند ، می توانند مرد های بزرگتر از خودشان نیز رابطه موفقی برقرار کند . جامعه ما هنوز هم ازدواج مرد ها دختر بسیار کم سن تر مسئله عادی است و اتفاق می افتد . اما هنوز مسئله بزرگتر بودن زن از مرد حتی اختلاف سنی ناچیز جا نیفده است .

ازدواج معکوس اختلاف سنی ۲ ۳ سال هم قابل قبول است . اما گاهی ازدواج هایی اختلاف سنی ۵ ۱۰ سال و حتی بیشتر اتفاق می افتد . شاید این مسئله ابتدای زندگی به چشم نیاید . اما هرچه زمان بگذرد این اختلاف خود را بیشتر نشان می دهد . همان طور که می دانید زن ها محدودیت بیشتری برای بچه دار شدن دارند . به همین خاطر گاهی خانم ها نیاز به بچه دار شدن و مسئولیت مای را احساس می کنند . اما مرد فرصت را مناسب نمی داند و آمادگی پ شدن را ندارد . مسئله دیگر سیکل پیری و گذر زمان بر ظاهر و فیزیک زن و مرد است . این روند میان خانم ها سریع تر است . مرد ها بیشتر از زن ها طراوت ، شادابی و جوانی خود را حفظ می کنند و از مدت این اختلاف ظاهری مشکل ساز میشود .


بیشتر بخوانید: موفقیت ازدواج


سوالات متداول

ازدواج زن سن لا چه نکاتی را ید نظر گرفت ؟

ازدواج زن سن لا چه نکاتی را ید نظر گرفت ؟ آیا ملاک ها و معیارهای ازدواج تغییر می کنند ؟ این نوع ازدواج چون و چرا هایی وجود دارد . زوجین ید به طور دقیق از هدف ازدواج خود آگاه شند . ید بدانند آیا ازدواج آنها عقلانی و منطقی است و یا صرفاً بر اساس احساسات است . این ازدواج چه توقعات و انتظاراتی از یکدیگر دارند ؟ آیا خواسته ها و هدف های شما مشترک است ؟ آیا خانواده ها مشکلی این ازدواج ندارند ؟ اگر مخالفتی هست زوجین همچنان بر تصمیم خود مصمم هستند ؟ آیا از انتخاب خود مطمئن هستند و می دانند آینده پشیمان نمیشوند . آیا آمادگی رو برو شدن نگرش های منفی و دیدگاه های مخالف اطرافیان و افراد جامعه به سمت خود را دارند ؟ و ده ها اما و اگر دیگری که ید نظر داشت .

آیا ازدواج زن سن لا مرد کم سن تر از خودش صحیح است ؟

نمی‌ توانیم ادعا داشته شیم که این ازدواج به طور کل اشته است و یا هیچگونه موفقیتی این گروه ازدواج‌ ها وجود ندارد . اما هر ازدواجی که عقلانی و منطقی نشد ، پسر و دختر صرفا از روی احساسات تصمیم بگیرند ، اختلافات چشمگیر و خاصی وجود داشته شد و یا ویژگی هایی داشته شد که از عرف جامعه زیاد از حد دور شد رابطه ستی صورت نمی‌ گیرد . هر اختلافی اگر از حد و اندازه خود خارج شود مشکل ساز خواهد شد .

حال این اختلاف ممکن است هر زمینه ای پیش بیاید . گاهی ازدواج زن بزرگتر میان پسران و دخترانی اتفاق می افتد که از نظر تحصیلات ، فرهنگ ، شخصیت ، ظاهر ، وضعیت مادی و . . . یکدیگر تناسب دارند و اخلاف سنی نیز حد معقول است این گونه موارد اختلاف سنی توجه به نکات مثبت دیگر قابل چشم پوشی است به دلیل تناسب زوج دیگر موارد اثر اختلاف سنی بر کیفیت زندگی کمتر خواهد بود .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : Marriage, Cohabitation, and Divorce in Later Life

ازدواج زن سن لا و تشکیل خانواده

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۳:۳۹ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

سایت مشاوره خانواده و ازدواج

۵٫۰
۰۱

سایت مشاوره ازدواج میتواند کمک و یاری زیادی به اقرادی که قصد ازدواج دارند شد . سایت مشاوره ازدواج میتواند منبع قابل توجهی از اطلاعات زمینه های مختلف مربوطه به ازدواج برای افراد شد . افراد مختلف هر دیدگاه و عقیده و سبک زندگی به یک سایت مشاوره ازدواج مراجعه کنند و پاسخ سوالات خود را به صورت کامل یافت کنند . از دیگر ویژگی‌های سایت مشاوره ازدواج وجود مشاورانی است که به صورت تمام وقت پاسخگوی نیازهای افراد میشند. آنها میتوانند هر زمان که مراجعان له آنها احتیاج دارند از طریق سایت مشاوره ازدواج راهنمایی های لازم را زمان مناسب برای اشخاص داشته شند . ادامه بیشتر مورد خدمات دیگر سایت مشاوره ازدواج صحبت میکنیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


سایت مشاوره خانواده

سایت مشاوره خانواده نیز دازای اطلاعات و مشاورانی است که افراد را زمینه های مربوط به خانواده ری و راهنمایی میکنند . از جمله زمینه هایی که سایت مشاوره خانواده آن میتواند مفید و مثمر ثمر شد میتوان به فعالیت های زیر اشاره کرد :
• سایت مشاوره خانواده زمینه حل مشکلات زناشویی بوجود آمده بین زوج های جوان و کم تجزیه که زه خانواده خود را تشکیل داده اند ، میتواند کارساز شد .
• سایت مشاوره خانواده مورد روابط فرزندان و والدین و نحوه بهبود کیفت تربیت کودکان و برنامه ریزی برای موفقیت بیشتر آنان حرف ها و پیشنهادات عالی و خوبی مبتواند داشته شد .
• بررسی شرایط روحی و روانی خانواده دوره های مختلف از لحاظ کیفی نیز از جمله فعالیت هایی است که سایت های مشاوره میتوانند آن فعالیت کنند و برای مثال بنا به توافق یک دوره را انتخاب کنند که بعد از آن بررسی های لازم از بهداشت روانی خانواده مورد نظر مطلع شوند .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


سایت مشاوره زناشویی

سایت مشاوره زناشویی ابزار خوبی است که فضای مجازی برای مراقبت بهتر زوجین از رابطه زندگی مشترکشان میتوانند از آن استفاده کنند . زوجینی که مثلا به دلیل دوری از یک مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی از این امکانات دور هستند و نمیتوانند به مشاوره خانواده رجوع کنند میتوانند از سایت مشاوره زناشویی استفاده کنند . ارتط داشتن مشاوران سایت آنها دیگر تمام موارد و مشکلات پیش آمده زندگی زوجین به سادگی قابل حل میشد .

خیلی از بحران هایی که زندگی مشترک زوجین به وجود می‌آید نتیجه‌ نبودن یک راهنما یا بک بزرگتر آگاه است که افراد کم تجربه تر را راهنمایی کند .سایت مشاوره زناشویی ابن فقدان و کمبود را برطرف میکند و نیاز زن و شوهر هایی که محج به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک هستند را برطرف میکنند .

سایت مشاوره آنلاین آویژه

سایت مشاوره آنلاین آویژه از جمله بهترین سایت هایی میشد که سطح کشور به مشاوره و فعالیت حوزه ها و زمینه های مختلف میپردازد . این ادعا که سایت مشاوره آنلاین آویژه از بهترین سایت های مشاوره آنلاین ایران است دلایل زیادی میتواند داشته شد . یکی از این دلایل سرعت پاسخگویی به مشکلات مردم زمینه های مختلف است که از ویژگی‌های اصلی این سایت به شمار میرود .

دلیل بعدی میتواند کیفیت مشاوره مشاوران آویژه شد . مدیران گرداننده این سایت دقت و وسواس زیادی مشاوران خود را انتخاب میکنند که أین عث میشود سطح مشاوره های ارائه شده به مراجعان از سطح مشاوره های سایت های معمولی تر لاتر احساس شود .دلیل بعدی تعدد زمینه هایی است که آویژه و تبم مشاورانی آن ورود میکنند . تقری میتوان گفت سایت آویژه بشستری از زمینه ها به هموطنان عزیز مشاوره ارائه میکند .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی


سایت مشاوره کودک

سایت مشاوره کودک میتواند بسیاری از دغدغه های والدین را برای تربیت اصولی فرزند خود کاهش دهد . سایت مشاوره کودک میتواند هر زمینه که والدین احتیاج به راهنمایی و مشاوره دارند آنها را یاری کند . تربیت فرزند عصر حاضر شاید دیگر به مانند گذشته نشد و از سادگی های گذشته کمتر خبری شد . زمانه ای که آن زندگی میکنیم به خیلی از دلایل که از جمله آنها میشود به دسترسی آسان کودکان به دنیایی از اطلاعات اشاره کرد تربیت و رشد دادن کودک کار بسیار سخت و گاهی بسیار پیچیده آی میشد .

سایت هایی که زمینه کودک و رشد و تربیت آن به افراد و والدین مشورت میدهند میتوانند مشاورانی سند که هر لحظه به داد پ و ماها به خصوص والپبن کم تجربه برسند آگاهی حتی از بروز بحران برای کودک آنها جلوگیری کنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی


مشاوره نوجوان

یکی از بخش های بسیار مهم و ثیر گذار زندگی افراد جامعه روانشناسی میتواند مربوط به حوزه نوجوانی شد . این حوزه به ما نحوه صحیح برخورد نوجوان را می آموزد و همچنین به ما بینشی میدهد بتوانیم دنیا را از دید او ببینیم . یک نوجوان موارد و مشکلات روحی و جسمی مختلفی گیر است . از طرفی انتهای دوره نوجوانی به سال های ابتدایی دانشگاه و کنکور میرسد .

حال اگر ما به عنوان والدین یا آموزگاران آنها توسط این سبک از روانشناسی مورد حال و هوای او اطلاعاتی داشته شیم ، میتوانیم بهتر زمینه پیشرفتشان را فراهم کنیم . مشاوران (counselors) و روانشناسانی که این حوزه فعالیت میکنند سالهای زیادی از عمر خود را صرف تحصیل و کسب تجربه این زمینه میکنند . از طرفی به دلیل حساسیت این دوره سنی مشاوران نوجوانان ید کاملا نیاز های زمانه به روز شند .

مشاوره کاری

گاهی افراد یا گروه‌های فعال عرصه اقتصادی نیز ید خود را به دست یک روانشناس حوزه مربوط به آن ودشان بسپارند بتوانند آمد خود را افزایش بدهند . همچنین از روانشناسی psychology)) حوزه کسب و کار میتوان انتخاب نیروی انسانی مناسب تجارت مشخص استفاده کرد . از جمله ثیراتی که یک روانشناس میتواند کسب و کار یک فرد یا شرکت یا ارگان بگذارد میتوان انتخاب افراد برحسب خلق و خو و شخصیت داوطلب های شرکت کار مورد نظر را یاد کرد .

گاهی روحیه افرادی که سازمان شما مشغپال به کار هستند به قی پایین می آید که راندمان کاری کارمندان شما به پایین ترین حد خود میرسد . حالا وقت وارد شدن یک روانشناس است که سازمان شما را از کرختی بیاورند و خون زه ای به رگ های انرژی شرکت و سازمان شما وارد کند . این اتفاق میتواند سخنرانی ها یا اجرای کارگاهها یا مشاوره های تک به تک شد .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


مشاوره طلاق (divorce counseling)

گاهی زوجین زندگی خود به نقطه آب از اختلاف میرسند که دیگر نمیتوانند مدیریت بحرانی که آن هستند را اختیار داشته شند . شاید به دلیل خستگی از شرایط یا حداقل به بهانه این موضوع ناگهان تصمیم بگیرند که از یکدیگر جدا شوند و به زندگی مشترکشان پایان دهند . اما این شرایط مشاوره مورد این موضوع تکیه بر دانش و آگاهی یک فرد دانا و متخصص این زمینه میتواند بسیاری از مشکلات را حل کند یا کاهش بدهد . مشاور طلاق (divorce) معمولا تمام ابعاد و آسیب های طلاق را برای زوجین میشکافد و روشن میکند .

مثلا اگر فرزندی این میان وجود داشته شد به عاقبت بچه طلاق بودن او اشاره میکند ، از آسیبهای روحی و جسمی که روج را تهدید میکند صحبت میشود . از خراب شدن دید دو طرف مورد قضیه ازدواج و این و که امکان دارد که نه فرد مطلقه دیگر نتواند به کسی اعتماد کند و تشکیل خانواده بده بحث به میان می‌آید و… .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


نگاه کلی به مزایای مشاوره آنلاین (online counseling)

اگر بخواهیم یک نگاه کلی به مقوله مشاوره آنلاین و مزایای آن بیندازیم میتوانیم به نکات زیر اشاره کنیم .
• مشاوره آنلاین به لحاظ عدم محدودیت جغرافیایی بسیار دسترس تر برای افرادی که مناطق دورافده هستند عمل میکند .
• به لحاظ زمانی مشاوره آنلاین این امکان را اختیار افراد قرار میدهد که هر موقع که خواستند به یک مشاور زمینه مورد نظر خود دسترسی داشته شند .
• به لحاظ مالی نیز مشاوره آنلاین بسیار مقرون به صرفه تر از مراجعه حضوری میشد و هزینه کمتری متوجه فرد نیازمند مشاوره خواهد بود .


بیشتر بخوانید: مشاوره زندگی مشترک


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی زناشویی و زندگی مشترک به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : About Marriage and Family Therapists

سایت مشاوره خانواده و ازدواج

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۲:۰۵ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

مرکز مشاوره آنلاین

۵٫۰
۰۱

مشاوره آنلاین این روزها جایگاه ویژه ای بین خانواده ها پیدا کرده است شاید به توان گفت زیگموند فروید اولین پایه گذار مشاوره غیر حضوری جهان است . مشاوره آنلاین اصل نوعی مشاوره از راه دور است که آن مانگر از طریق وسایل ارتطی بدون حضور مراجع شروع به گوش دادن به صحبت ها و مشکلات فرد میکند و از همین طریق شروع به مان مراجع میکند . مشاوره آنلاین شاید گاهی مناسب همه نشد اما گاهی ممکن است تنها گزینه ای شد که یک نفر را از مشکلاتش نجات دهد مثل معدی که حال بهبودی است یا فردی که دچار اختلال اضطرابی است یا به هر دلیلی از بیان مشکلش به صورت حضوری خجالت می کشد .مشاوره خانواده می تواند بصورت تلفنی و اینترنتی صورت گیرد . این حالت روانشناس اطلاعات مراجع را از طریق گفتگوی غیر حضوری بدست می آورد و او را راهنمایی می کند .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج تلفنی


مشاوره آنلاین ازدواج

مشاوره آنلاین ازدواج از متداولترین روشهای مشاوره آنلاین است زیرا همه ساعت ها این امکان وجود دارد افراد کارشناسان و متخصصان این حوزه ارتط تصویری یا تلفنی بگیرند .حتی این امکان مشاوره آنلاین ازدواج وجود دارد که از طریق ایمیل این مشاوره صورت پذیرد. مشاوره ازدواج بصورت تلفنی این امکان برای افراد فراهم است که بدون حضور دفتر مشاور و زمانیکه شرایط برایشان امکان پذیر است سوالات خود را بپرسند و زمان مشاوره را خودشان تعیین کنند . مشاوره ازدواج آنلاین هم مشاور می تواند بررسی های دقیق به ویژگی های شخصیتی فرد پی ببرد . همچنین گرفتن اطلاعات دقیق می تواند بیشتر تکنیک ها و آزمون های شخصیتی را بصورت غیر حضوری انجام دهد . نهایت از مجموع اطلاعاتی که بدست می آورد میتواند بطور کامل افراد را راهنمایی کند بدون اینکه فرد زحمت حضور دفتر مشاوره را به خود بدهد .


بیشتر بخوانید: مشاوره طلاق آنلاین


مشاوره آنلاین خانواده

مشاور آنلاین خانواده راحت ترین نوع مشاوره برای افراد بخصوص نوانی است که به دلیل مشکلات رفری یا بددلی همسرشان شرایط حضور دفتر مشاوره را ندارند . مشاوره آنلاین می تواند به این افراد کمک کند کمترین اضطراب بخشی از مشکلاتشان را بررسی و حل کنند . مشاوره خانواده آنلاین حتی این امکان را به زن و شوهرها می دهد بدون خجالت به حل مشکلات زناشویی خود بپردازند . مشکلاتی که شاید حتی نتوانند قسمت کوچکی از آن را بصورت حضوری بیان کنند .

مشاوره خانواده آنلاین این امکان را برای افرادی که شهر های کوچک یا حتی دورافده زندگی می کنند بوجود آورده بدون کوچکترین دغدغه ای مشکلاتشان را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را یافت کنند . مشاوره آنلاین میتواند تحمل افراد را برابر مشکلاتشان لا ببرد یا حتی نحوه برخورد مشکلات را به آنها یاد دهد بدون اینکه فرد نگران قضاوت یا دیده شدنش توسط بقیه شد.


بیشتر بخوانید: مشاوره پیش از ازدواج


هزینه کم مشاوره آنلاین

هزینه کم مشاوره آنلاین از مزایای قابل توجه این نوع از مشاوره است . همیشه از دغدغه های مهم مشاوره هزینه هایی است که به مراجع تحمیل می شود . هزینه هایی که مراجعه ی حضوری ید پرداخت شود و همینطور زمان و هزینه ای که صرف رفت و آمد میشود ، مشاوره آنلاین وجود ندارد . این عث مقرون بصرفه بودن مشاوره آنلاین می شود . هزینه کم مشاوره آنلاین این اشتیاق را مردم بوجود آورده بدون اینکه بخواهند زمان و هزینه زیادی را صرف مشاوره کنند همه زمینه ها از مشاوره آنلاین ازدواج و مشاوره آنلاین خانواده کمک بگیرند .

البته صرفا هزینه کم مشاوره آنلاین آن را مورد توجه قرار نداده بلکه دسترسی راحت به مشاور حتی از دور ترین نقاط عث افزایش رضایتمندی مردم شده است . این روز ها پیشرفت سریع تکنولوژی و افزایش سطح آگاهی خدمات رسانی همه زمینه ها آسانتر شده است .

روش های مختلف مشاوره از راه دور

مشاوره خانواده آنلاین فقط محدود به ارتط تلفنی نیست و فرد میتواند از طریق تماس تصویری هم اقدام به مشاوره کند . بعضی افراد ممکن است به لحاظ جسمی امکان خارج شدن از خانه را نداشته شند . حتی بعضی امکان برقراری تماس صوتی را نیز ندارند مثل افرادی که توانایی صحبت کردن را از دست داده اند ، همه این موارد می توانند مشاوره مکاتبه ای یا مشاوره از طریق ایمیل مشکلاتشان را مشاوران مجموعه های مشاوره خانواده آنلاین میان بگذارند .این روش ممکن است کمی زمان بر شد اما برای برخی افراد تنها گزینه ارتطیست . هدف نهایی یک مشاور کمک به فردی است که به لحاظ عاطفی و روحی دچار مشکل شده است . این روش مشاوران می توانند بیشتر مشکلات افراد را رفع کنند مگر اینکه آن مشکل حاد بوده و احتیاج به مان دارویی و حضوری شد .

معایب مشاوره آنلاین

مشاوره خانواده آنلاین کنار مزایای خوبی که دارد معایبی هم دارد . مشاوره خانواده آنلاین فقط امکان بر طرف کردن مشکلات معمولی مثل کاهش اضطراب ، رفع افسردگی ، حل کردن اختلافات زناشویی را دارد . مشاوره آخانواده نلاین مشاور میتواند گرفتن تست های شخصیتی و پرسش و پاسخ پی به ویژگی های شخصیتی افراد ببرد و به آنها امر ازدواج کمک کند . اما مسائل حاد روانی مثل اسکیزوفرنی ، پارانوئید و دوقطبی به هیچ وجه ازین طریق امکان مان ندارد . مشاوره تلفنی مشاور میتواند دادن راه کارها و فنون مشاوره اعتماد بنفس و عزت نفس را فرد لا ببرد و او را برای حضور اجتماع بصورت فعال آماده کند . اما اگر فرد دچار اختلالات شدید شد حتما ید بصورت حضوری مان صورت پذیرد . گاهی اختلالات احتیاج به مان دارویی دارد و این صورت مشاوره تلفنی کارگشا نخواهد بود .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره روانشناسی


ویژگی های مشاوره آنلاین خوب

یک مشاور خوب ید دارای چه ویژگی هایی شد ؟ یک مشاور خوب اول ید امین و رازدار مراجع خود شد . یک مشاور ید به خوبی به حرفهای مراجع یا فردی که او بصورت تلفنی صحبت می کند گوش دهد . مشاور خوب ید مدت زمان مشاوره را مدیریت کند و به مراجع یا فرد تلفن کننده کمک کند بصورت پیوسته صحبت کند . مشاور دلسوز به افرادی که به او مراجعه کرده اند کمک می کند افکارش را کنترل کرده و بتواند مشکلاتش را یکی یکی بیان کند به نتیجه دلخواه دست یابد . معمولا جلسات اولیه مشاوره حضوری و تلفنی فقط مراجع صحبت می کند و این عث میشود فرد احساس کند وقتش ه رفته ، مشاور خوب برای مراجع روند مشاوره را توضیح می دهد و این اطمینان را به مراجع می دهد که کار اصلی مشاور از جلسات سوم به بعد آغاز می شود .

بهترین زمان انجام مشاوره پیش از ازدواج

بهترین زمان برای انجام مشاوره زمانیست که دختر و پسر به شناخت کاملی از هم رسیده شند . شناخت کامل به معنای شناخت ست نیست و اینجاست که نقش مشاور پررنگ میشود . مشاوره ازدواج آنلاین هم میتواند مانند مشاوره حضوری بسیار ثیر گذار شد . ممکن است دوره شناخت دختر یا پسر مسائلی را پنهان کند یا اینکه همه واقعیت خودشان را نشان ندهند این زمان کمک گرفتن از مشاوره عث میشود ببینیم آیا شناخت ما ست بوده یا خیر. ممکن است بعضی خانواده ها به لحاظ مالی و مکانی امکان رفتن به کلینیک مشاوره را نداشته شند ، پس اینجا هزینه کم مشاوره ازدواج آنلاین و همینطور شرایط راحت مشاوره ازدواج آنلاین ازدواج به کمک آنها خواهد آمد . البته خانواده ها ید توجه داشته شند که دوره آشنایی علاقه و محبت بین دخترو پسر ایجاد نشود نظر قطعی مشاور را یافت کنند .

هدف از انجام مشاوره ازدواج

این روزها ساخر اصلی خانواده های ایرانی به دو بخش سنتی و من تبدیل شده است . این تغییرات عث میشود سبک های تربیتی خانواده ها متفاوت شود . حتی ممکن است دونفر یک شهر و منطقه زندگی کنند اما به لحاظ تربیتی تفاوت های شخصیتی زیادی هم داشته شند . مشاوره برای ازدواج عث می شود خیلی از این تفاوتها مشخص شود و حتی بسیاری ازین تفاوتها توسط راه کارهایی که مشاور ارائه می دهد حل شود . گاهی اوقات میبینیم دختر و پسر براحتی هم زندگی میکنند و مشکل خاصی ندارند اما خانواده ها به لحاظ تفاوت عقیده ای که دارند هم اختلاف پیدا می کنند و برای زوجین مشکل ساز شده اند . مشاوره قبل از ازدواج و همچنین مشاوره آنلاین ازدواج این شرایط را برای خانواده زوجین هم فراهم میکند که بتوانند کنار یک مشاور مجرب مشکلات خود را براحتی حل و فصل کنند و

ازدواج موفق داشته شند .

مشاور واقعیت ها را فقط بیان میکند

هدف از انجام مشاوره ازدواج، خیلی از اوقات از اطرافیان میشنویم زوج های جوانی که عمر زندگیشان فقط چند ماه یا نهایت سه چهار سال است از هم به یکره جدا شده اند . زوجهایی که بسیار عاشقانه زندگی خود را شروع کرده بودند و به لحاظ ظاهری زن زد همه بودند بعد از مدتی طلاق گرفته اند . وقتی خانواده و اطرافیان از آنها علت را سوال میکنند ممکن است دلیل قانع کننده ای نداشته شند و فقط بگویند تفاهم نداشتیم . خیلی از این زوجین اگر قبل از ازدواج به مشاور مراجعه کرده بودند هیچ وقت دچار چنین مسائلی نمیشدند . حتی اگر زمانیکه مشکل مواجه شدند از مشاور کمک بگیرند خیلی از مشکلاتشان براحتی قابل حل است .

پیش از ازدواج بعضی مسائل از چشم دختر و پسر یا خانواده ها ممکن است پنهان بماند اما مشاور میتواند این مشکلات را ببیند یا پیش بینی کند . البته مشاور واقعیت ها را فقط بیان میکند و تصمیم اصلی را به عهده خانواده ها و دختر و پسر میگذارد مگر اینکه دختر یا پسر مسئله حاد و جدی داشته شند که ازدواج به هیچ وجه به صلاح نشد .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده تلفنی


مرکز مشاوره آنلاین آویژه

مرکز مشاوره آنلاین آویژه جز بهترین مراکز مشاوره خانواده می شد . مراکز مشاوره ید دارای خصوصیاتی شند مثل رازدار بودن و قابل اعتماد بودن که مرکز مشاوره آویژه این خصوصیت را داراست . این مرکز تمام نیازهای یک مراجع را می تواند برطرف کند . مرکز مشاوره آویژه همه زمینه های خانوادگی ، ازدواج ، کودکان و نوجوانان و همچنین مشاوره تحصیلی فعالیت دارد . این مرکز دارا بودن متخصصان ، مشاوران و روانپزشکان حاذق از بهترین و متعهد ترین مراکز مشاوره خانواده می شد . تمامی مشاوران این مجموعه دلسوزانه همه ساعات شنه روز آماده ارائه خدمات همه زمینه ها هستند .

مرکز مشاوره خانواده آویژه بدون هیچ نگرانی می توانید مشکلات خود را مطرح کنید . این مرکز فرقی بین مراجع تلفنی و حضوری وجود ندارد و الویت اول همه مشاوران این مجموعه اینست افرادی که مجموعه آویژه ارتط برقرار میکنند رضایت کامل از این مرکز داشته شند .


بیشتر بخوانید: مرکز


سوالات متداول

خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی چیست ؟

خدمات مشاوره ای که فرد بدون حضور دفتر مشاوره و تنها بصورت تلفنی یا تماس تصویری مراکز مشاوره مثل مرکز مشاوره آویژه یافت میکند . یافت این خدمات کمترین هزینه همه زمینه ها برای همه افراد امکان پذیر است .

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین چیست ؟

مشاوره آنلاین برای افرادی که دچار ترس اجتماعی هستند بسیار مناسب است. مشاوره آنلاین برای افرادی که خجالت میکشند مشکل خود را بصورت حضوری بیان کنند این امکان را فراهم کرده بدون نگرانی به رفع مشکل خود بپردازند .

مشاور آنلاین ازدواج چه کمکی به افراد می کند ؟

مشاوره آنلاین ازدواج افراد حتی از دورترین نقاط کشور که امکان دسترسی به مشاوره شهر یا روسی خود را ندارند میتوانند بدون دغدغه بهترین مشاوران ارتط برقرار کنند و به راحتی مورد انتخاب خود مشورت کنند .

الویت های مرکز مشاوره آویژه چیست ؟

الویت مرکز مشاوره آویژه کمک به افراد همه زمینه های خانوادگی ، ازدواج و مشاوره تحصیلی است . الویت مرکز مشاوره آویژه حل مشکل افراد کمترین هزینه استفاده از مشاوران مجرب است . مرکز آویژه خود را ملزم به حفظ اسرار مراجعینش میداند .

مشاوره آنلاین خانواده چه کاربردی دارد ؟

کاربرد مشاوره آنلاین خانواده بخصوص مناطقیست که امکان مراجعه حضوری را ندارند. مشاوره آنلاین میتواند راه گشای مشکلات سطحی خانواده ها شد طوریکه تنها یک مکالمه تلفنی و کمک گرفتن از یک مشاور مجرب بسیاری از مشکلاتشان حل میشود .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Online Consultation

مرکز مشاوره آنلاین

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۱۳ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)

اهمیت آشنایی برای ازدواج چیست ؟

۵٫۰
۰۱

آشنایی برای ازدواج یکی از مهمترین مسائل خصوص ازدواج و یکی از حساس ترین دوره ها پروسه ازدواج می شد . آشنایی برای ازدواج لازمه و رکن جدایی ناپذیر مورد ازدواج می شد و هرگونه قصور و اشتهی مورد آن میتواند پیامد ها و نیج جبران ناپذیری را داشته شد پس آشنایی برای ازدواج مسئله ای است که ید بسیار آگاهانه و محطانه مورد آن اقدام کرد و توجه به شرایط و جو موجود بهترین راه را برای آن انتخاب کرد . آشنایی برای ازدواج اگر بر اساس اصول و روش های ست شد می تواند ضامن یک انتخاب ست و به تبع آن یک ازدواج موفق شد اما این مسیر ید ها و نید های بسیاری وجود دارد که نیازمند آگاهی و دانش کافی است که بخش قابل توجهی از این آگاهی را می توانیم از طریق مشاوره قبل از ازدواج کسب کنیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ازدواج


اهمیت آشنایی برای ازدواج

اهمیت آشنایی برای ازدواج جایی می شد که می تواند موفقیت یا عدم موفقیت یک ازدواج را تعیین کند .اهمیت آشنایی برای ازدواج به این دلیل می شد که بر اساس علم روانشناسی ، تناسب و توازن همه‌ جانبه بین دو نفر و انعطاف پذیری شخصیت آنان نسبت به یکدیگر ، اصلی ترین عامل موفقیت رابطه آنان می شد و تشخیص این تناسب و تفاهم تنها شناخت حقیقی و اصولی به دست خواهد آمد ، شناختی که واقع‌ گرایانه ، همه جانبه و کافی شد . اهمیت شناخت برای ازدواج توجه به پیچیدگی های رفری و شخصیتی انسان ها و گسترش هنجار های اخلاقی روز به روز پررنگ‌ تر می‌شود .


بیشتر بخوانید: اهمیت سن ازدواج موفق


ضرورت آشنایی برای ازدواج

ضرورت آشنایی برای ازدواج توجه به آمار لای طلاق و مهمتر از آن رواج طلاق عاطفی بین زوج ها بیش از پیش احساس می شود . همانطور که گفته شد تناسب همه جانبه بین زوج ها میتواند ضامن یک ازدواج موفق شد اما ید این تناسب و هم کفو بودن به تیج و روند یک شناخت اساسی تشخیص داده شود . از این رو ضرورت آشنایی برای ازدواج قابل ک است . تصمیم کورکورانه و عجولانه و قدم گذاشتن زندگی مشترک بدون شناخت کافی عث می شود که هرگز نتوانیم رفر ها و ویژگی هایی که برایمان غیر قابل تحمل هستند را تشخیص دهیم و مطابقت داشتن یا نداشتن فرد معیارهای ازدواج ، پس از زندگی مشترک مشخص خواهد شد که دیگر فرصت تجدید نظر از دست رفته است .


بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج آنلاین


اشتهات آشنایی برای ازدواج

اشتهات آشنایی برای ازدواج می تواند نیج غیر قابل جبرانی را برای فرد به دنل داشته شد از این رو لازم است که فرد چارچوب و اصول اسنداردی که برای آشنایی پیش از ازدواج تعریف شده اند را رعایت کند .نید فراموش کنیم که آشنایی پیش از ازدواج برای کشف وجوه مشترک و نقاط متقابل زوج می شد و بیشترین توجه ید به سمت شناخت دقیق و حقیقی از طرف مقابل شد نه ایجاد وابستگی عاطفی و ابراز احساسات . از اشتهاتی که دوران آشنایی پیش از ازدواج به طور معمول اتفاق می افتد این است که دو نفر بیشتر گیر مسائل احساسی و عاطفی می شوند که همین عث می شود به ستی نتوانند نقاط ضعف و قوت طرف مقابل را تشخیص دهند و واضح است که وابستگی عاطفی و جنسی قت تصمیم گیری منطقی و مصلحت اندیشی را از فرد سلب خواهند کرد .

حد و مرز آشنایی برای ازدواج

حد و مرز آشنایی برای ازدواج مسئله ای است که ید ها و نید های دوران نامزدی یا آشنایی پیش از ازدواج را برای ما روشن می کند . این دوران به قی حساس میشد که هر رفر و واکنش نابجایی می‌تواند به آن آسیب وارد کند یا عث تصمیمات غیر قابل جبرانی شود پس لازم است حدود و خط قرمز های این دوران شناسایی و رعایت شوند . بر اساس تفاوت های فردی ، فرهنگی ، اجتماعی . . . این حد و مرز ها رابطه های مختلف متفاوت است و ممکن است تشخیص این حدود برای فرد مشکل شد پس نیاز است که برای شناخت این حد و مرز ها و ید و نید ها از کارشناس مشاوره ازدواج کمک بگیریم .

مشاوره قبل از ازدواج می تواند حد و مرز و چارچوبی که ید رابطه را آن پیش ببریم برای ما مشخص کند رعایت این خط قرمز ها و جلوگیری از آسیب های دوران آشنایی پیش از ازدواج بتوانیم به شناخت نسبی لازم از طرف مقابل دست پیدا کنیم .


بیشتر بخوانید: سوالات مشاوره قبل از ازدواج


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده خدمات متنوعی را زمینه مشاوره آنلاین قبل از ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۵ Reasons Why Marriage is So Important

اهمیت آشنایی برای ازدواج چیست ؟

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۵۵ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)