مشاوره روانشناسی زوجین مشاوره روانشناسی زوجین .

مشاوره روانشناسی زوجین

نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست؟

نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست؟
میانگین ۵ رای از تعداد ۱

نشانه های خیانت زنان (the signs of women’s betrayed)

نشانه های خیانت زنان ید توسط مردان به صورت کامل مورد بررسی قرار بگیرد .داشتن اطلاعات کافی مورد این مطلب از انه جهت مهم است که نشانه های خیانت زنان میتواند چراغ خطری برای مردانی شد که مواظبت از زندگی زناشویی را وظیفه خود میدانند . اگر مردان نشانه های خیانت زنان را متوجه شوند میتوانند جلوگیری از این اتفاق موفق شند . نشانه های خیانت زنان به صورت های مختلفی قابل تشخیص است . برای مثال ما میتوانیم مطالعه کب های گوناگونی که این رابطه نوشته شده است به نشانه های خیانت زنان پی ببریم . گاهی نیز به آموزش های بیشتری بعضی از ابعاد این مقوله نیازمند هستیم . برای مثال شرکت کارگاه های روانشناسی ب این موضوع میتواند به ما ز شناسی نشانه های خیانت زنان کمک شایانی بکند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی خیانت


نشانه های خیانت زنان به شوهر

نشانه های خیانت زنان به شوهر همانطور که لا اشاره شد بسیار زیاد هستند و برای فهمیدن و شناسایی آنها مردان نیازمند کسب اطلاعات کافی هستند . نشانه های خیانت زنان به شوهر که توسط مرد احساس میشود و یا به هر نحوی از این اتفاق اطمینان حاصل میشود ید روانشناس میان گذاشته شود . او میتواند به خوبی نشانه های خیانت زنان به شوهر را تشخیص دهد و مرد را از اشته و قضاوت ناست احتمالی زگرداند . گاهی افراد به دلیل علاقه یا تعصب به صوذت احساسی همسر خود را مورد قضاوت قرار میدهند . فواید میان گذاشتن مسائل مربوط به خیانت یک روانشناس به همینجا ختم نمیشود . بعد از بررسی و مطمئن شدن از صحت نشانه های خیانت زنان به شوهر راه حل های ست و اصولی برخورد أین موضوع توسط مشاور به مراجعان ارائه میشود .

نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست ؟

نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست ؟ شاید خیلی از مردان به دنل جواب این سوال شند . البته جواب این سوال که نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست ثقطعا نسبت به هر زندگی میتواند متفاوت شد . خیانت و رابط فرازناشویی حتما اتفاقی نیست که ناگهان و بدون زمینه رخ دهد . این آسیب حتما پی نقصی بعد فردی ی مدیریتی زندگی زناشویی خواهد آمد . شاید اگر از زوج الف بپرسیم که نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست به ما پاسخ دهند که خب اگر همسر ما دیگر از ارضا نشدن کافی رابطه جنسی شکایت نکند احتمال به طرز دیگری این نیاز خود را برآورده میکند . این پاسخ به دلیل ضعف جنسی زوجین میشد . اما اگر از زوج ب بپرسیم که نشانه این موضوع چیست شاید نشانه‌هایی را بیان کنند که مربوط به مسائل مالی و اقتصادی شد .


بیشتر بخوانید: نشانه های خیانت شوهر


نشانه های خیانت زنان به همسر

نشانه های خیانت زنان به همسر گاهی توسط خود فرد و یا افراد تجربه قابل تشخیص نیست . مثلا مواردی که زن دارای بیماری های روانی خاصی است که عوارض جانبی بیماری او میتواند بهعدم تعهد به همسرش نیز کشیده شود . برای مثال یک بیمار اسکیزوفرنی دارای توهمات دیداری و شنیداری زاید و منحصر به فردی است که تمام ابعاد زندگی او را تحت ثیر قرار میدهد . برای مثال زنی که دچار اسکیزوفرنی است دائم صدای شوهر خود را حال رابطه جنسی یک زن دیگر میشنود . او نمیتواند حقیقت را از توهمات تمیز دهد . بنابراین ممکن است برای جبران و تلافی خیانت ، او نیز مرتکب چنین امری شود . نشانه های خیانت زنان به همسر این سطح حتما ید توسط روانشناس یا روانپزشک لینی تشخیص داده شود و برای مان آن اقدام کرد .

نشانه های خیانت زنان به مردان

نشانه های خیانت زنان به مردان برخی از اوقات نیز رفر و تغییر رویه زنان زندگی مشترک قابل پیش بینی و قابل بپیش گیری است . مردان و زنان اگر معرض خیانت و یا حال خیانت به همسر خود شد نشانه هن و علائم خاصی را از خود بروز میدهند . به تعدادی از این نشانه‌ها طول رابطه زناشویی اشاره میکنیم :

 • بی میلی انجام وظایف همسری مانند مدیریت کارهای منزل یا انجام وظایف مای قل فرزندان که ریشه دلسرد شدن نسبت به زندگی دارد .
 • از دیگر نشانه های خیانت زنان به مردان میتوان به بی توجهی زن نسبت به شوهرش موارد ریز و شت اشاره کرد . معمولا زن ها این عادت را دارند که موارد ظاهری و طنی شوهر خود را مورد بررسی دقیق قرار میدهند .
 • ابراز بی تفاوتی جزو مهمترین عناصر و نشانه هایی است که بی تعهد بودن به زندگی میتوان آن نمود پیدا کند.

مشاوره خیانت (betrayal counseling)

مشاوره خیانت از جمله خدماتی است که اکثرا زیر مجموعه مشاوره خانواده به متقاضیان ارائه میشود . گاهی افرادی که گیر موضوع خیانت میشوند ، د گچ آر یک سر گمی خاص ابن مورد هستند . این زمان ها گاهی افراد از روی ناآگاهی مسائل خود را افرادی میان میگذارند که به هیچ عنوان شایستگی لازم را برای کمک أین زمینه نداشته و شاید عث عمیق تر شدن أین مشکل نیز بشوند . أین مواقع مطمئن ترین راه برای افراد مراجعه به یک روانشناس حاذق و استفاده از خدمات مشاوره خانواده و روانشناسی است . به این دلیل که مشاور قت این را دارد که متوجه شود که نگرانی شما بی مورد است یا برای ابراز نگرانی خود حق دارید . مرحله بعدی او شما را مدیریت چنین بحرانی و گرفتن تصمیم ست همراهی میکند .

طلاق عاطفی (emotional divorce)

یکی از مواردی که عث بوجود آمدن یا بهتر بگوییم عث تمایل افراد به ایجاد رابطه فرازناشویی میشود مسئله طلاق عاطفی است . خیانت زن به همسرش به قی مسئله مهم و ویرانگری است که میتواند تمام بنیان و ریشه خانواده را از پایه ویران کند. خیانت زن به مرد و برعکس خیانت مرد گاهی حاصل سردی روابط احساسی بین زوجین است . ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت که از نشانه های خیانت زنان رابطه زناشویی عدم احساس نیاز به ارضاء نیاز بعد عاطفی از طرف همسر خود نسبت به گذشته میشد . خیانت زن شوهردار که این بحث موضوع اصلی مورد نظر ما است خیلی از موارد به دلیل همین گسستگی عاطفی بین زن و شوهر ایجاد میشود . زن از لحاظ عاطفی به شدت تنگنا قرار میگیرد و ممکن است کوچترین ابراز محبت مردانه ای پایش بلغزد .

دلایل بروز طلاق عاطفی

ممکن نیست که بحث و تحقیقی مورد مشاوره مورد خیانت مطرح شود و سخنی از طلاق عاطفی به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل بروز این موضوع سخنی به میان نیاید . علت خیانت زنان شوهردار رابطه هایی که به اجر یا عدم تمایل افراد به یکدیگر شکل میگیرد بیشتر به وجود آمدن نوعی جدایی به نام جدایی یا طلاق عاطفی میشد . از دلایل بروز این جدایی میتوان به مسائل زیر اشاره کرد :

 • نداشتن دیدگاه و اهداف مشترک
 • وجود تضادد عقاید
 • ازدواج اجری
 • نداشتن موضوع مشترک برای گذراندن وقت یک دیگر
 • عدم توانایی میت رابطه احساسی که عث بروز سردی هر چه بیشتر رابطه عاطفی زوجین میشود
 • نداشتن پختگی لازم و آمادگی شروع یک زندگی مشترک. این موضوع بیشتر ازدواج‌هایی که سنین پایین به انجام میرسد دیده میشود . برای مثال پسری که هنوز خود به پ و ما و خانواده از لحاظ عاطفی شدیدا وابسته است . این مواقع پسر علاوه بر اینکه خودش دچار دلتنگی و احساس نیاز است مسئولیت احساسات فرد دیگری را نیز روی دوشش احساس میکند .

طلاق جنسی (***ual divorce)

گاهی علت اینکه خانم ها خود را اسیر احساس گناه خیانت زن به شوهر میکنند این است که برابر احساس نیاز جنسی خود تسلیم میشوند . برای اینکه بتوان بهترین راه برخورد خیانت همسر را پیدا کرد ، ید ابتدا مشکل و مورد ریشه ای که عث به وجود آمدن خیانت میشود را مورد بررسی قرار داد . طلاق جنسی از همان دسته موضوعات و دلایلی است که عث به وجود آمدن سردی و نتیجه خیانت روابط زناشویی میشود . مرد و زن این نوع جدایی به هر عنوانی امکان جدایی از یکدیگر را ندارند یا مایل به این کار نیستند .

مثلا اینکه صورت جدایی فرزندانشان آسیب جدی را متحمل میشوند . این صورت زن و مرد فقط یکدیگر هم خانه خواهند بود و به نت بین آنها روابط زن و شوهری شکل میگیرد . زن و مرد طلاق عاطفی معمولا نیاز جنسی خود را روابط فرازناشویی برطرف میکنند .

دلایل به وجود آمدن طلاق جنسی

عاقبت خیانت به همسر قطعا اتفاق مرک و خوبی نخواهد بود . دلیل خیانت هرچه که شد حتما به زوجین و همچنین به فرزندان آسیب زیادی وارد میکند . لغ به طلاق عاطفی پرداختیم و تعریفی از آن ارائه دادیم . روانشناسی خیانت علاوه بر اینکه سعی میکند راهی را مثلا برای بخشش خیانت زن به شوهر پیدا کند ، همزمان هم پی یافتن ریشه های آن و هم صدد مان خیانت زناشویی قدم بر میدارد . بعضی از دلایل طلاق عاطفی عرتند از :

 • عدم تناسب نیاز جنسی مرد و زن .
 • تفاوت سلیقه جنسی .
 • عدم تجربه کافی مدیریت کردن رابطه جنسی به عنوان یکی از پایه های بسیار مهم و تعیین کننده زندگی زناشویی .
 • ازدواج سن پایین و عدم توانایی کامل برقراری رابطه جنسی از لحاظ فیزیولوژیکی عث بیزاری از رابطه جنسی مخصوصا زنان میشود .

مشکلات اقتصادی (financial problems)

از دیگر عوامل شایع خیانت و به خصوص دلایل خیانت زنان مسئله مهم مالی میشد . به طور کلی موضوع توان اقتصادی برای داشتن یک زندگی زناشویی موفق از پایه ها و اصول غیر قابل چشم پوشی است . فرزندی که رفاه مالی مطلوب رشد کند قطعا زمینه و امکانات بیشتری برای رشد و شکوفایی استعدادهای خود مسیر زندگی خواهد داشت . مورد زنان نیز این مسئله بسیار تأثیرگذار و حیاتی به نظر میرسد . زنی که نگرانی ب مسائل اقتصادی خانواده نداشته شد قطعا دلگرمی و امید بیشتری ادامه دادن و ساختن زندگی مشترک خود و همسرش خواهد داشت .

برعکس بعضی از خانواده هایی که مشکلات اقتصادی و معیشتی را تجربه میکنند زیاد دیده میشود که ریشه خیانت زن شوهردار به شوهرش فقر یافت میشود . بنابراین فاکتور بلوغ و توانایی مالی از جمله مهمترین مسائلی است که قبل از ازدواج ید توسط فرد و خانواده اش مورد بررسی قرار بگیرد .

چگونگی ثیر فقر بر وقوع خیانت

گاهی اوقات افراد وقتی به موضوع اقتصاد و ثیر آن به عنوان یکی از دلایل خیانت زنان برمیخورند آن را غیر قابل ور میپندارند . حالی که فقر به عنوان دلیل خیانت زنان کاملا واقعی و قابل اثت میشد . زنی را نظر بگیرید که شوهرش توان مقابله مشکلات اقتصادی و مین کیفیت معاش زندگی را ندارد . گاهی زن از نظر اخلاقی و خانوادگی کاملا مقبول و قابل ئید است . اما وقتی میبیند که مرد توان سیر کردن شکم فرزندانشان را ندارد خود را به هر ی میزند که امکانات حداقلی برای فرزندانش فراهم شود . بسیاری از مواقع زن صورت عدم توفیق این راه گزینه روسپی گری را انتخاب میکند . زندگی هایی که مرد یا هر دو زوج اعتیاد دارند أین عاقبت بسیار شایع تر به نظر میرسد . بنابراین هیچگاه نمیتوان بی پولی و فقر را از دلایل خیانت زن به شوهر حذف کرد .

نحوه برخورد زن خیانتکار

بعد از اینکه دلایل خیانت زنان به مردان و چگونگی به وقوع پیوستن خیانت های زناشویی را بررسی کردیم ، دولت آن است که به نحوه برخورد زن خیانتکار را نیز برسی کنیم . قطعا از مواردی که میتوان گفت بعد از وقوع خیانت هیچگاه و تقری به هیچ وجه مثل قبل نمیشود اعتماد همسر بعدا از خیانت است . شاید مرد بخاطر فرزندان یا هر دلیل دیگری بخواهد شاکله این زندگی حفظ شود ولی ابد قسمتی از گیری های ذهنی او به اینکه هر لحظه احتمال میرود که همسرش ز به او خیانت کند اختصاص میابد . این مواقع هیچکس مانند یک روانشناس تجربه نمیتواند به کمک مرد خیانت دیده بیاید . روانشناس میتواند هم حفظ آرامش مرد زندگی به او کمک کند و هم پیشنهادات مفیدی مورد واکنش مقابل خیانت همسر برای مراجع خود داشته شد .

خدمات مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خیانت به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Betrayed women reveal the signs that their partners were

نشانه های خیانت زنان به شوهر چیست؟


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۱:۳۷ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)