مشاوره روانشناسی زوجین مشاوره روانشناسی زوجین .

مشاوره روانشناسی زوجین

مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی اویژه

مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی اویژه
میانگین ۵ رای از تعداد ۱

مرکز مشاوره

مرکز مشاوره مکانی است که این روزها نامش به گوش خیلی از افراد میخورد . مرکز مشاوره واقع این عصر که ما آن زندگی میکنیم میتواند پناهگاهی برای افرادی شد که معرض خطرهای مختلف روانی شند . اگر این افراد به جایی برای مان مراجعه نکنند ممکن است به هر طریقی مورد آسیبهای متفاوت قرار بگیرند . از وظایف شماره مرکز مشاوره میتوان به مشاوره مورد ازدواج و شروع زندگی مشترک اشاره کرد . آموزش مهارت مدیریت زندگی زناشویی پر جریان زندگی از دیگر خدمات ارائه شده توسط مرکز مشاوره میشد . اگر زوجی ر زندگی مشترک به مشکل و بن بست بخورند میتوانند برای حل آن به مرکز مشاوره متناسب نیازشان مراجعه کنند . مشاوره تحصیلی نیز از دیگر شاخه های فعالیت قابل معرفی و شایع یک مرکز مشاوره خوب و جامع میشد . ادامه بیشتر شاخه های فعالیت یک مرکز مشاوره آشنا میشویم .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی روان شناسی


مرکز مشاوره آویژه

مرکز مشاوره آویژه نیز از مراکز مشاوره خوب و سطح لایی است که افراد میتوانند برای حل مشکلات مختلف و گوناگون خود را زمینه های متفاوت مشاوران این مرکز میان بگذارند . مرکز مشاوره آویژه زمینه های مختلفی از جمله divorce)) طلاق یا مواردی دیگر مثل خیانت betrayed)) و همچنین سایر آسیبهای روحی و روانی که مربوط به انسان میشود فعالیت میکند و به افراد جامعه صادقانه خدمات ارائه میکند . مرکز مشاوره آویژه به دلیل اینکه مورد کیفیت خدمات ارائه شده به افرادی که به این مرکز مراجعه میکند بسیار حساس است نحوه انتخاب مشاوران خود بسیار دقیق برخورد میکند . مرکز مشاوره آویژه زمانی که مسفانه تعداد مراکز و افرادی که به دلایل مختلف به قصد سود جویی و نه برای خدمت ، اقدام به مشاوره به افراد میکنند میتواند نقطه امیدی برای افرادی که نیاز مشاوره دارند محسوب شود .


بیشتر بخوانید:مشاوره انلاین روان شناسی و خانواده


مرکز مشاوره خانواده آویژه

مرکز مشاوره خانواده آویژه مبتواند برای زوجین بسیار کمک کننده و مفید واقع شود . زمانی که مشکلات خانوادگی جامعه بسیار زیاد شده است و مخصوصا این اختلافات زوجین جوان و کم تجربه مشاهده میشود مرکز مشاوره خانواده آویژه آماده ارائه خدمات مختلف و متفاوتی این زمینه به هم وطنان و افراد حاضر جامعه عزیزمان است . گاهی اوقات اتفاقی روابط زناشویی بین زوجین می افتد که شرایط را به حدی پیچیده میکند که حل و فصل شرایط خارج از توان و مهارت خود زوجین و حتی بزرگترهای دوطرف است . این زمان ورود یک فرد اصلح و آگاه که تحت ثیر احساسات و عواطف قرار نگیرد و بتواند تصمیمات خوبی برای زوجین اتخاذ کند میرسد . نقش روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه این لحظات میتواند پررنگ و مثمر ثمر شد .


بیشتر بخوانید:مشاوره خانواده تلفنی


مرکز مشاوره کودک آویژه

مرکز مشاوره کودک آویژه خدمات ارزنده ای را این زمینه به مراجعان خود میدهد که میتواند برای والدین بسیار مفید و کمکم کننده شد . گاهی اتفاقاتی طول رشد طبیعی کودک رخ میدهد که مدیریت آن از آگاهی و اطلاعات پ و ما خارج است و نمیتوانند مدیریت و حل مشکل این زمینه کامیاب شند . مرکز مشاوره کودک آویژه زمینه های مختلف أین حوزه کمک هایی را به والدین میرساند . مثلا اگر کودکی دچار افسردگی شده شد قطعا علائم لینی مخصوص افسردگی را از خود بروز دهد . اما ممکن است والدین به علائم این آسیب و بیماری روحی آشنا نشند . یک مشاوره خوب میتواند دوره‌های مختلف رشدی کودک خیال پ و ما های نگران را ب این موضوعات راحت کند . مرکز مشاوره کودک آویژه مشاوران مجرب خود به راحتی و کیفیت میتواند همراه همیشگی والدین شد .


بیشتر بخوانید:مشاوره کودک تلفنی


مرکز مشاوره زناشویی آویژه

مرکز مشاوره زناشویی آویژه متخصصان و مشاوران زبده ای که این حوزه اختیار دارد قطعا میتواند ثیر خود را این شاخه از روانشناسی نیز کیفیت لا داشته شد . زن و مردی که به زگی و احتمالا تجربه کم به زندگی زناشویی وارد میشوند یا قصد ورود به آن را دارند ممکن است به اصطلاح این راه آبدیدگی و پختگی لازم را نداشته شند .

این هنگام یک روانشناس به عنوان کسی که سال های زیادی از عمر خود را صرف تحصیل و کسب تجربه أین زمینه کرده است به شدت میتواند مفید و موثر واقع شود . مرکز مشاوره زناشویی آویژه همبشه و همه ساعات خدمت افرادی است که این موضوع و حتی زمینه های دیگر نیازمند کمک هستند و به هر دلیلی از جمله مسافت ، محدودیت مالی یا به دلیل اینکه فرهنگ اجازه مراجعه حضوری را به فرد نمیدهد کنار نیازمندان به مشاوره خواهد بود .


بیشتر بخوانید:علت خیانت مردان


مشاوره تحصیلی

از دیگر انواع مشاوره که به خصوص أین اواخر طرفداران زیادی پیدا کرده است مشاوره تحصیلی میشد . تحصیل رتبه های مختلف اولویت خانواده ها و خود افراد جامعه ما قرار دارد و از جمله پیشرفت های واجب شناخته می‌شود . افراد از رمان خردسالی که تحصیلات ابتدایی را آغاز میکنند به این هدف س میخوانند که به مدارج عالی علمی دست پیدا کنند .

علم و دانش و حضور دانشگاه از جمله نیازهای اصلی فرزند دید خانواده ایرانی قرار دارد . اما به دلایل مختلف خانواده‌ها گاهی نمیتوانند از یک جایی به بعد نمیتوانند نیازهای تحصیلی کودک را برآورده کنند . مثلا نمیتوانند برنامه ای بریزند که فرزندشان تفریحات و تحصیلات خود را هم و کیفیت لا تجربه کنند . موارد شایع تر نمیتوان به این مسئله هم اشاره کرد فرد نمیتواند خودش برای کنکور برنامه بریزد که به موفقیت دلخواه دست یابد . أین مواقع یک مشاوره قطعا میتواند آینده تحصیلی فرد را تضمین کند .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


مشاوره کاری

گاهی افراد به سنی میرسند که دیگر وقت استقلال رسیده و ید زندگی خود را کم کم از خانواده ای که آن بزرگ شدند جدا کنند . معمولا این استقلال مستقل شدن به لحاظ مالی نممود پیدا میکند . ممکن است جوانی که به فکر مستقل شدن افده است تحصیلات عالیه داشته شد یا نداشته شد . ممکن است سابقه کار حرفه آی را داشته شد . ممکن است برای بعضی از شغل ها امتیازات و نقاط مثبت و مفیدی داشته شد و عین حال برای بعضی کار ها نقاط ضعفی را داشته شد که نتواند به خوبی از پس این اتفاقات بر بیاید .

اینجا مشاوره کاری و تحصیلی به کمک فرد میاید و میتواند تکنیک های مخصوص خود جواب های سوالات و ابهامات فرد را بدهد . مشاوران شغلی میتوانند رشته مورد علاقه فرد برای فعالیت را مشخص کنند و همچنین دادن یک برنامه منظم و علمی فرد را از نقطه شروع نقطه پایانی همراهی کنند .

مشاوره برای معافیت از سرزی

علاوه بر خدماتی که حوزه زناشویی و تحصیلی و … را به هم وطنان عزیز ارائه میدهد ، اختیار داشتن مشاوران زبده زمینه نظام وظیفه این خدمات را نبز لیست خدمات خود قرار داده است . مثلا فردی را نظر بگیرید که به دلیلی نقصی که بدن و از لحاظ فیزیکی بدن دارد نمیتواند به خوبی خدمت سرزی خود را انحام دهد و شاید اطلاع نداشته شد که میتواند معاف شود . او میتواند بدون اینکه مسافتی را طی کند تنها یک تلفن مشاور خود را این زمینه کنار خود حس کند . چنانچه راهی برای معافیت فرد توسط مشاور تشخیص داده شود قطعا فرد و مشاور گام به گام به سمت هدف خود حرکت میکنند .


بیشتر بخوانید:ضرورت مشاوره خیانت چیست؟


مشاوره مورد نوجوان

مشاوره خانواده میتواند شامل موضوعات بسیار مختلفی شد . اما یکی از مقوله هایی که مشاوره خانواده و روانشناسی افراد ارائه میدهد مبحثی است که مربوط به خانواده ها و نوجوانان و ارتطی که بین آنها حاکم است میشود . گاهی نوجوانان به دلیل شرایط حساس سنی که آن قرار دارند نمیتوانند ارتط کلامی و حسی خوبی را والدین و یا اعضای کوچکتررو بزرگتر خانواده برقرار کنند . این هنگام ممکن است نوجوان به صورت بی اختیار اتفاقاتی را تجربه کند که همراه آسیب های زیادی شد . برای مثال خطر اعتیاد و بزهکاری همواره برای هر نوجوانی وجود دارد .اما یک مشاور به دلیل علم و تجربه این زمینه میتواند کاملا نوجوان را مسیر گذر از این برهه حساس یاری کند و به سر منزل مقصود برساند .


بیشتر بخوانید:مان اعتماد به نفس پایین نوجوانان


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی اویژه به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Welcome to Family Counseling and Psychology Cente

مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی اویژه


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۸:۳۷ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)