مشاوره روانشناسی زوجین مشاوره روانشناسی زوجین .

مشاوره روانشناسی زوجین

معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج

۵٫۰
۰۱

پسر خوب برای ازدواج

پسر خوب برای ازدواج پسری است که سربه راه شد . این پسر هنگام س خواندن هر مسه ای ثبت نام میشده است . ظاهری تمیز و آراسته ، سربه زیر و مودب بوده است . او به جای پوشیدن لس های زاب دار و جلف پیراهن میپوشیده شلوار تیره و یا اگر روشن بوده لااقل جلف نبوده است . این علائم نشان دهنده اینست که او بر هیجانات خود کنترل دارد . همه پسرها به سن بلوغ میرسند . همه پسرها زیگوشی و شیطنت را دوست دارند . تفاوت کنترل این هیجانات است . کسی که بر هوی و هوس و هیجانات خود غلبه میکند میتوان به او امیدوار بود . او به جای احساسات از عقلش استفاده میکند . پسر خوب برای ازدواج تقری دارای این مشخصات است . او به موقع س میخواند . پسر خوب برای ازدواج فقط به س خواندن اکتفا نمیکند .

پسر خوب برای ازدواج حین س خواندن به هدف خود نیز می اندیشد . پسر خوب برای ازدواج اهدافش یا به یک زمینه علمی می اندیشد یا به یک شغل که بتواند آن امرار معاش کند . پسرخوب برای ازدواج خانواده خوبی دارد . این خانواده استعدادهای او را کشف کرده اند . برای امرار معاش او برنامه هایی دارند . عین حال او را وابسته ر نیاورده اند . این پسر خوب میداند ید روی پای خود یستد . پسر خوب برای ازدواج حتی اگر خانواده ای متمول داشته شد دوست دارد مستقل کار کند و اگر لازم شد از خانواده کمک بگیرد . پسر خوب برای ازدواج به اموال همسر آینده اش نمی اندیشد . او پی دختری نیست ماشین فلان و کلید آپارتمان . او به دختری می اندیشد که کنار او بتواند به این نیازها نایل شود .


بیشتر بخوانید:دغدغه های ازدواج جوانان چیست ؟


خصوصیات پسر خوب برای ازدواج

خصوصیات پسر خوب برای ازدواج واضح است . خصوصیات پسر خوب برای ازدواج را میتوان مشاوره خانواده دانست . خصوصیات پسر خوب برای ازدواج دوسنش مشخص میشود . دوسن او مانند خود او جوانی را زمینه ساز آینده میدانند . این دوسن دورهمی هایشان یا از کار صحبت میکنند یا از یک هدف مشخص . گهگداری به ییلاقات میروند و کمی هم ورزش میکنند . خصوصیات پسر خوب برای ازدواج را از پ و ما ید پرسید . پسری په برای خرید خانه نق نمیزند مسلما همسر کوشایی خواهد شد . پسری که برای منزل وقت میگذارد خانه خود نیز از تلاش دست نخواهد کشید . پسری که احترام پ و ما خود صحبت میکند به همسر وخانواده اش بی احترامی نخواهد کرد . خانه این پسر اگر کولر خراب شود ماه ها هفته ها خراب نخواهد ماند .

خصوصیات پسر خوب برای ازدواج روشن است . پ و ما به کارهایش افتخار میکنند . نجابت زنزد اقوام است . س خوان و کوشاست . ظاهری آراسته و طنی بی کینه دارد . خوش اخلاق و مهرن است . پی تلافی بدی های دیگران نیست . او به جای صرف وقت برای کینه جویی به کارهای عقب افده اش میرسد . همیشه لبخند بر لب دارد . او همه را دوست دارد . این پسر خوب ندانم کاری به بدخواهان مجال بد گویی نمیدهد . عین سیاست بودن دل ساده و پاکی دارد . به هر کس بتواند کمک میکند . اهل ایثار بیش از اندازه نیست . کسی که بیش از اندازه از خود گذشته است از دیگران و بخصوص خانواده نیز همین توقع را دارد . برای آگاهی از این سخن مشاوره خانواده و روانشناسی مفید است . به حق خود و دیگران احترام میگذارد .


بیشتر بخوانید:اهمیت سن ازدواج موفق


نشانه های پسر خوب برای ازدواج

نشانه های پسر خوب برای ازدواج این است که او از زیر کار نمیرود . مهمانی های بزرگ بهترین محل برای محک زدن اوست . پسر خوب کارهای دست جمعی شرکت میکند . و حتی مدیریت گرداندن این مهمانی شرکت میکند . میان اقوام اگر فرد مسن و تنهایی زندگی میکند هر از گاهی به ملاقات و عیادتش میرود . این پسر خوب هنگام بیماری و یا کهولت سن بهترین همسر خواهد بود که شما را رها نخواهد کرد . از نشانه های پسر خوب برای ازدواج میتوان به یاری رساندن به پ و ما نام برد . پسر خوب همسر خوبی هم خواهد بود . کسی که کارها یار ویاور پ است . زوی راست پ همسری مدیر و مقت خواهد بود . از دیگر نشانه های پسر خوب برای ازدواج دقت صرف وقت است . یک پسر خوب اوقاتش را به بطالت نمیگذراند .

او میداند بهترین لحظات عمرش ید خدمت آینده اش شد . بهترین زمان آزمایش او تعطیلات بسن است . پسران دانشجو معمولا ترم بسنی میگیرند . پسران خوب دیگر مشغول گذراندن دوره های مهارتی هستند و برخی دیگر کار میکنند از نظر مالی دستشان خالی نشود . این پسران خوب برنامه زندگی میکنند . مهم نیست تمکن مالی دارند یا خیر . مطمئن شید بزودی و تلاش پولدار خواهند شد . حداقل نیاز مالی به کسی نخواهند داشت . پسران خوب برای خانواده و خود طرح های خوبی دارند . آنها همیشه خوب فکر میکنند . دانشمندان معتقدند آنها که خوب فکر میکنند دستشان کمتر کار میکند . آنها که دستشان خیلی خوب کار میکند فکرشان کمتر کار میکند . مهم نیست پسر خوب ما جز کدام دسته است . مهم این است که او به فکر آینده است .


بیشتر بخوانید:چرا ید به سالگرد ازدواج اهمیت بدهیم ؟


معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج

معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج نیز زیاد است . یکی از این معیارها استفاده از اطرافیان امور است . این پسر خوب و خوش فکر اگر پ یا عمو یا … بیکار است طرح هایش برای او نیز برنامه ای دارد . مثلا میگوید من مغازه میزنم تو نصف روز بچرخان و دستمزد یافت کن . او یک تیر دو نشان میزند . هم شخصی مورد اعتماد مغازه اش را میچرخاند و هم چون یک نفر بیکار را سرکار برده اعتر کسب میکند . زاریان اعتقاد دارند اعتر از اسکناس مهم تر است . وقتی کسی بین اقوام اعتر داشته شد هیچ وقت کم نمی آورد . همه حرف اورا میخوانند . اگر کم و کسر داشته شد هریک حد توان کمکش میکنند . اقوام از او چاره میخواهند . مشکلاتشان را حل میکند و راهنمای خوبی است .

معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج عین حال که زیاد است بسیار نیز ظریف است . شما برای این که تشخیص دهید پسر فقط ظاهری آراسته و مثبت دارد یا واقعا خوب است چه میکنید ؟ کاریست سخت چون او ممکن است نزد شما بسیار مودب آرام و موقر شد . ظاهر آرام دارد اما ونش پر از هیجان های کاذب است که دور از چشم شمابروز میکند . کافیست این پسر را عصنی کنید و عکس العملش را ببینید . او بزودی ون نا آرامش را به شما نشان خواهد داد .


بیشتر بخوانید:ازدواج سالم و پایدار چگونه است ؟


معرفی پسر خوب برای ازدواج

معرفی پسر خوب برای ازدواج شاید سخت شد . معرفی یک پسر خوب برای ازدواج شاید به ظاهر آسان ولی واقع سخت است . اگر شما پسر خوبی میشناسید و از او مطمئن هستید ولی دختر و خانواده اش را نمیشناسید هیچوقت معرفی نکنید . شناخت نه به معنی معاشرت و مراوده است بلکه شناخت روحی و روانی است . برای این منظور مشاوره ازدواج خیلی مفید است . روانشناسان توجه به خلق و خو و روح و روان تشخیص میدهند . آنها تشخیص میدهند که این دو نفر کنار هم میتوانند خوشبخت شوند یا خیر . علاوه بر مشاوره ازدواج این دو میتوانند مشاوره ازدواج موفق کنند . بله فقط کنار هم بودن و زندگی کردن کافی نیست . این حق هر جوانی است که ازدواج موفق داشته شد . به امید خوشبختی همه جوانان .


بیشتر بخوانید:دلیل مقایسه همسر دیگران چیست ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره تلفنی ازدواج موفق به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع : ۲۰ Qualities The Person You’re Going To Marry Should Have

معیارهای یک پسر خوب برای ازدواج

9099072025


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۲:۲۸ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)