مشاوره روانشناسی زوجین مشاوره روانشناسی زوجین .

مشاوره روانشناسی زوجین

انتظارات مردان از زنان در رابطه زناشویی چیست؟

5 / 5 ( 1 vote )

شاید ور نکنید اما جامعه کنونی انتظارات مردان از زنان شکل زه ای به خود گرفته است. گذشته تنها توقع شوهران از همسرانشان، خانه داری و بچه داری بود، اما گذشت زمان و ورود زنان به اجتماع، این انتظارات بیشتر شده است. مردان امروز معمولا توقعاتشان را به زن نمی آورند. معمولا انتظارات مردان از زنان آنقها هم که فکر میکنید پیچیده نیست. اگر همسر خود را به ستی نمی شناسید می توانید از یک مشاوره خانواده کمک بگیرید. اگر زن زیرکی شید از رفر همسر خود می توانید کاملا ک کنید که دوست دارد همسرش چطور شد.

اگر دوست دارید زندگی پایداری داشته شید ید همسر خود را بیشر بشناسید و حدالامکان توقعات او را برآورده کنید. انتظارات مردان از زنان زندگی مشترک و روابط زناشویی و زندگی مشترک معمولا بسیاری از جهات مشابه است. اکثر مردان ون ریز هستند و معمولا خواسته های خود را واضح به همسرشان نمی گویند. دیده شده همان اوایل ازدواج زوجین مراجعه به مشاوره روانشناسی و مشاوره زناشویی و زندگی مشترک می توانند به راحتی سالهای سال بدون مشکل کنار یکدیگر زندگی کنند. اگر بدانید مرد از زن چه می خواهد یا مردان نیازمند چه جملاتی هستند، آنگاه می توانید زندگی پایدار و محکمی را برای خود و خانواده خود بسازید و همسر خود را راضی و خوشحال نگه دارید.


بیشتر بخوانید: چگونه ازدواج موفقی داشته شیم؟


انتظارات مردان از زنان رابطه زناشویی چگونه است؟

از مهم ترین انتظارات مردان از زنان روابط زناشویی محبت و عشق ورزیدن از جانب زن است.

 • غذای مورد علاقه او را ست کنید. روی میز شمع روشن کنید و محیط را عاشقانه کنید.
 • نوشتن یک نامه عاشقانه ساده آنق اثر بخش است که حتی فکرش را هم نمی کنید. نامه بنویسید چق او را دوست دارید و منتظر زگشت او به خانه بودید. نامه را جایی بگذارید که همسرن بتواند به راحتی آن را ببیند.
 • اق را عطرآگین کنید. مردها نسبت به بوی عطر حساسیت ویژه ای دارند و سریع تحریک می شوند. اجازه دهید یک عطر را نام شما به خاطر بسپارد.
 • وفتی همسرن راجب مسائل مختلف شما صحبت می کند مدام وسط حرف او نپرید و اجازه دهید او مشکلاتش را به شما بگوید. این که گوشی برای حرف های او هستید عث شادی او می شود و فکر می کند چق خوشبخت است.
 • اولین فرصت سعی کنید او به سفر بروید. هیچ چیز مثل سفر شما را به همسرن نزدیک نمی کند.
 • برای او بلیط تماشای فیلم مورد علاقه اش را بگیرید. ببینید چه چیزی بیشتر از همه خوشحالش می کند، سعی کنید آن کار را برایش انجام دهید.
 • خاطرات خوب زندگی مشترک را مدام به خاطرش بیاورید و آهنگ های دوران نامزدی که آن خاطره داشتید را زمانی که هر دون بیکارید یا مشغول صرف غذا هستید گوش دهید.

انتظارات مردان از زنان زندگی مشترک چیست؟

 • از انتظارات مردان از زنان زندگی مشترک همین بس که او را ک کنید. هیچ چیز مانند ک ست و رفر منظقی همسرش ، آن هم شرایط سخت، مرد را پایبند به خانواده نمیکند. ک شما زندگی زناشویی است که عث تداوم این رابطه می شود. مثلا هنگامی که شوهرن خسته و کوفته به خانه می آید گرمی از او استقل کنید. برای او قهوه یا چای ست کنید.
 • سعی کنید جمع دوسن بیشتر به شوهر خود اهمیت بدهید.
 • او را بغل کنید، نوازشش کنید. اجازه دهید همسرن معنی واقعی محبت را لمس کند.
 • همسرن را همانگونه که هست بپذیرید. شما قبول کرده اید که این شرایط او ازدواج کنید. پس ایرادهای الکی و بهانه جویی های شما نه تنها مشکل را حل نخواهد کرد بلکه هر روز شما را از او دورتر می کند.
 • هفته ای یکر او بیرون بروید، قدم بزنید یا حتی کوهنوردی کنید.

 • اگر می توانید او را برای خوردن چای یا قهوه مهمان کنید.
 • مدام به او بگویید که دوستش دارید و بدون او نمی توانید به زندگی ادامه دهید. این جمله مخصوصا زوجینی که دچار مشکل هستند معجزه خواهد کرد.
 • زوجینی که تحصیلات شوهرشان بیشتر است توصیه می کنیم که هر چه زودتر زن جدید یا مهارت جدیدی را بیاموزند و به نحوی سعی کنید خانواده عث افتخار همسرشان شوند.
 • ظاهری شیک و آراسته کنار همسرن شید. لس هایی بپوشید که همسرن دوست دارد. این کمترین انتظارات مردان از زنان زندگی مشترک است. زنانی که چهره عبوس و ظاهری ژولیده دارند بدانند که شوهرانشان مدت زیادی را آن ها دوام نخواهند آورد. وقتی همسرن مورد مساله ای صحبت میکنید سعی کنید به چشمان او نگاه کنی. مردها دوست دارند توجه زیادی به آن ها بکنید و تمام تمرکزن را روی آن ها بگذارید.

بیشتر بخوانید:مشاوره خانواده تلفنی


انتظارات یک مرد از همسرش چیست؟

انتظارات یک مرد از همسرش از دیدگاه خودش و بسیاری موارد کاملا منطقی است. همسر شما علاوه بر نقش همسری، شریک غم و شادی شماست. به همین دلیل ید هر زمانی که می توانید او را خوشحال کنید و کاری کنید که او احساس کند خوشبخت ترین انسان روی زمین است. انتظارات یک مرد از همسرش گاهی انق پیش پا افده است که حتی یک جمله ساده دوستت دارم او را به زندگی دلگرم میکند. غرور را کنار بگذارید و اجازه ندهید زندگی ن از هم بپاشد. اگر واقعا راه و روش برخورد همسرن را نمی دانید می توانید از مشاوره روانشناسی یا مشاوره خانواده کمک بگیرید.

مردان از زنان چه می خواهند؟

اینکه مردان از زنان چه می خواهند زیاد پیچیده نیست. مردان از زنان می خواهند او را مانند یک فرد قتمند قبول کنند. معمولا بعضی خانم ها، به توانایی و قت همسرانشان ایمان ندارند. این خانم ها معمولا اجازه نمی دهند همسرشان زندگی تصمیم نهایی را بگیرد و مدام به آن ها می گویند راه را اشته می روی. بهتر است به جای گفتن این جملات بعضی شرایط حامی و پشتین او شد و کارها او همفکری کنید.

او را کسی مقایسه نکنید

اکثر مردم دوست ندارند کسی مقایسه شوند. سعی کنید به جای اینکه اعتماد به نفس او را بگیرید طوری او رفر کنید که حس منحصر به فرد بودن به او دست دهد. این موضوع به او انگیزه می دهد به فردی قتمند تبدیل شود.

شرایط سخت کنارش شید

شاید اگر فردی این سوال را بپرسد که مردان از زنان چه می خواهند و چه انتظاری دارند، ناخودآگاه همه خود می گویند شرایط تلخ و شیرین روزگار او را تنها نگذارند. مسفانه بعضی خانواده ها، زنان ب و توان مشکلات اقتصادی را نداند و آنق غر می زنند که کار به جدایی می رسد. رفیق نیمه راه نشوید. همسرن مشکلات بیش از هر چیز به شما نیاز دارند.

ما خوبی شید

توجه به شرایط امروز و مشکلات اقتصادی، تمرکز مردن بیرون از خانه است. این شرایط مدیریت خانه به عهده ما است. اگر زن این شرایط به همسرش کمک نکند قطعا دوپایه زندگی لنگ می ماند. مردان د این شرایط از همسر خود انتظار داند گوشه ای از مسئولیت های زندگی را به عهده بگیرند.

نیازهای جنسی اش را برآورده کنید

قطعا همه مردان از زنان انتظار دارند نیازهای جنسی و جسمی او را برطرف کنند. مسفانه بعضی از زندگی های زناشویی زن نسبت به این کار کوهی می کند.البته منظور این نیست که به تمام خواسته های بیجای مرد تن دهد. بلکه حدالامکان نیازهای جنسی او را مین کند. زیرا غیر اینصورت ب خیانت ز می شود و زندگی خانم قطعا دچار مشکل خواهد شد. البته به خانواده هایی که از این لحاظ دچار مشکل هستند توصیه می شود که به مشاوره زناشویی و زندگی مشترک مراجعه کنند.

مردان نیازمند چه جملاتی هستند؟

آیا می دانید مردان نیازمند چه جملاتی هستند؟ .. می دانید هر چیز که اعتماد به نفس آن ها را لا ببرد دل آن ها را آب می کند. جملاتی مثل :

“دوست دارم آخر عمر همیشه تو شم” ،” من به تصمیمات تو اعتماد دارم” ، همیشه بهت افتخار می کنم” ، ” تو بهترین تکیه گاه من هستی” ، ” تو پعالی برای بچه هامی” ، ” همیشه عاشقت می مونم” ، ” اگه هزار رم برگردم عقب زم تو رو انتخاب می کنم” ، ” تو خیلی مهربون و محبتی”.

سوالات متداول

همسرم از من میخواهد که به خانواده ام سر نزنم. آیا این خواسته منطقی است و ید از او تمکین کنم؟

وقتی ازدواج می کنید قطعا ازحقوق خود نسبت به همسرن آگاهید. قانون زن ید از مرد تمکین کند. غیر اینصورت مرد می تواند از او دادگاه شکایت کند. سعی کنید این مساله را منطقی حل کنید. اگر راضی نیست، مدتی به خانواده ن سر نزنید.

همسرم رابطه جنسی از من خواسته های نا مربوط دارد.. چه کنم؟

قطعا برخی خواسته ها رابطه مسائل جنسی از لحاظ قانونی رد شده است و مرد نمی تواند خواسته بیش از حد عرف از همسرش داشته شد. شما می توانید این موضوع را نپذیرید.

من تمام انتظارات شوهرم را برآورده کردم اما او به شدت بهانه گیر است و دوست ندارد من زندگی کند.. حال حاضر ۱ فرزند چند ماهه دارم..کمکم کنید.

این شرایط ید همسرن به مشاوره خانواده و سپس مشاوره طلاق مراجعه کنید. این موضوع ید ریشه یابی شود و علت آن نیز مشخص شود.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز

هدف مرکز مشاوره و روانشناسی آویژه از ارائه اطلاعات لازم زمینه مشکلات روانی، افزایش آگاهی شماست توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

این راس مرکز خدمات متنوعی را زمینه مشاوره خانواده به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

منبع:۱۰ Things Men Want From Their Wives

انتظارات مردان از زنان رابطه زناشویی چیست؟

از

09353000102

منبع:لینک منبع


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۰:۰۳ توسط:مشاور موضوع: نظرات (0)